www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / CHOROBA BŁĘDNIKA A PRACA (6181 - wyświetleń)
- Autor kserkses Dodany 2009-06-16 08:15
witam ,mam 41 lat ,zasiłek z mops-u,i zanik rdzenia kręgowego .na chorobę błędnika choruję już ok.13 lat ,chciałbym być użyteczny ,lub m,ieć pracę ale wiek ,chętnie posłucham odpowiedzi i z góry dziękuję ,poznam także chętnie kogoś z tym schorzeniem.
Nadrzędny Autor kserkses Dodany 2009-06-16 08:17
i zapomniał bym mam 2 grupę niepełnosprawności.
Nadrzędny - Autor Miriam40 Dodany 2009-06-18 13:16
Witam serdecznie -) ja rowniez mam uszkodzony błędnik -) i wiem co to znaczy -) pozdrawiam serdecznie -) 
Nadrzędny - Autor kserkses Dodany 2009-06-18 15:47
dzięki miriam ,morze jeszcze porozmawiamy ja napiszę co i jak na swój temat ,jak coś chcesz wiedzieć ,potem ty jak będziesz chciała,miło jest znależć kogoś kto wie czym jest ta dolegliwość ,zdrowy człowiek nie rozumie i nieraz mi z tym niewygodnie ,chyba że mnie ktoś zna,pozdrawiam serdecznie.
Nadrzędny - Autor Miriam40 Dodany 2009-06-18 17:43
Chcialabym Cie poznać -) porozmawiać z Tobą -)  i podzielić sie i wymienić doświadczenia wynikające z tego co jest naszą dolegliwością -)a może będzie mi łatwiej poprostu ... Pozdrawiam serdecznie -)
Nadrzędny - Autor kserkses Dodany 2009-06-18 18:08
witaj MIRIAM 40 ,mam na imę DAREK ,mieszkam w jastrzębiu-zdroju (śląskie)woj. mam lat 41 ,choruję 13 lat ,interesuję się ezoteryką,psychologią,filozofią,i wiele innych .też chciałbym cię poznać,co lubisz,jakie masz zainteresowania pozdrawiam serdecznie DAREK .
Nadrzędny - Autor kserkses Dodany 2009-06-18 18:10
mój e-mail jakby co:          daro1967@tlen.pl
Nadrzędny - Autor Boginka Dodany 2009-06-18 18:28
Darku, Miriam... odradzam podawanie takich danych jak e-mail (niezamaskowany) na forum. Potem można np. zacząć dostawać więcej niechcianej poczty i nawet nie będzie to wina administracji (po prostu są programy specjalizujące się w wyszukiwaniu takich danych na publicznych stronach). Jeżeli chcecie sobie przekazać coś prywatnie, możecie skorzystać z tzw. "prywatnej wiadomości". Wystarczy kliknąć na pseudonim osoby, do której chcecie ją wysłać (w ten sposób wejdziecie na jej profil), a następnie kliknąć na "Wyślij wiadomość". Pojawi się odpowiednie okno, w którym możecie wpisać treść - zostanie ona przesłana tylko na konto osoby, do której piszecie.

Pozdrawiam :-)
PS... Nie, nie jestem z administracji. Po prostu trochę już w życiu siedziałam na forach.
Nadrzędny Autor kserkses Dodany 2009-06-19 08:23
dziękuję ci Boginko,wiem to nie było dobre ,pozdrawiam Darek.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / CHOROBA BŁĘDNIKA A PRACA (6181 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill