www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Nike hat oft die Einführung neuer Modelle und Update (5675 - wyświetleń)
- Autor daisydsad Dodany 2014-04-16 04:22
[usunięte]
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2014-04-16 09:39
NACHBAR MASZ ZAJECIE NA SWIETA!!!PRZETŁUMACZ BEZ TŁUMACZA.:-))UPSS NORBUS PRZECIEZ TEZ ZNA NIEMIECKI.;-)
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2014-04-18 00:46 Zmieniony 2014-04-18 00:52
Co mam przetłumaczyć??? Jedynie mogę przetłumaczyć tytuł wątku...
Oryginał:  Nike hat oft die Einführung neuer Modelle und Update
Tłumaczenie: Nike trzeba wprowadzić nowe modele i aktualizacje...
Staruszko, a wiesz ile kosztuje tłumacz???
Ktoś wrzucił reklamę obuwia sportowego "Nike" :-)
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2014-04-18 05:53
A pezecież ponoć taki z Ciebie lingwista.
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2014-04-18 08:22
Jest takie powiedzenie: Za  darmo umarło...         
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2014-04-18 08:25
Niemożliwe. I to mówi socjalista.
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2014-04-18 09:20
Nie jestem socjalistą, nie identyfikuję z żadną partią lub ugrupowaniem. Jednak, walczyć będę z tymi którzy łamią konstytucyjne prawa i wyroki Trybunału konstytucyjnego, a także nie przestrzegają praw człowieka...
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2014-04-18 09:28
Ja Ci przypinam łaty politycznej. Jednak poglądy na gospodarkę, które tu prezentujesz pozwalają zakwalifikować Cię do grona osób o socjalnych poglądach.
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2014-04-18 10:26
Kwestia gospodarki jaką ty reprezentujesz, to gospodarka oparta na słupkach i wykresach, która nijak się ma do rzeczywistego, realnego stanu... Jesteś osobnikiem odizolowanym od realnego życia, masz wyprany mózg, który jest bardzo podatny dla tego kto ci go wyprał....
Gdybyś był w położeniu materialnym przeciętnej osoby niepełnosprawnej, to inaczej patrzyłbyś na świat...  
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2014-04-18 11:07
Tak tak. Za to jedyny stan jaki ty widzisz to ten za oknem i najbliższe otoczenie. Zrozum, że istnieje jeszcze inny świat, gdzie np. ON zarabiają średnią krajową lub ją zawyżają.
Nadrzędny Autor Staruszka123 Dodany 2014-04-18 14:34
KURDE NORBUS WIEDZIAŁAM ZE NIE POWINNAM CI NIC SUGEROWAC A TYMBARDZIEJ PROSIC!!!NO I WYSZŁO JAKIS ZACNY SLAZAK.
Nadrzędny - Autor Kobieta A. Dodany 2014-04-18 18:42
Norbiiiii STOP, STOP! Pomyśl nim napiszesz :-)

Jak widać masz źródło dodatkowych dochodów i wiesz, że "specyficzna" wiedza kosztuje" . Bez tych osobistych wycieczek może byś był bardziej wiarygodny? Jak myślisz?
Tak na moje oko to nie masz gorzej niż Rogal, którego "tępisz", a Rogal kwalifikacje ma lepsze od Ciebie. Masz swój dom, latasz (jeździsz) do Niemiec, możesz tłumaczyć - zarabiać, znasz się na komp. - zarobek.
Rozejrzyj się, pomyśl nie uogólniaj!!!
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2014-04-18 21:47 Zmieniony 2014-04-18 22:26
A Kobieto A, a pomyślałaś o tym,  że j. niemiecki, to mój drugi ojczysty bo moi rodzice są Niemcami,  więc w domu mówiło się albo po śląsku albo po niemiecku, a polski znam bo chodziłem do polskiej szkoły.... Więc to nie jest raczej źródło dochodu a zwykła ludzka rzecz znać języki, znam także rosyjski a także radzę sobie z angielskim... A podróżuję do RFN, tylko po to aby ratować moje życie, ponieważ nie stać mnie na zakup lekarstw, dzięki Bogu, w Niemczech mam kuzynkę, która ma własną aptekę i to ona mi funduje leki i część rehabilitacji. Gdyby nie ona, to dziś wąchałbym już kwiatki od spodu... Gdybym miał liczyć na NFZ, to daleko nie dociągnąłbym.  Jak widzisz nie tak słodko jest jak ty sobie wyobrażasz, każdy musi dbać o siebie sam bo inaczej zginie...
Nadrzędny Autor Kobieta A. Dodany 2014-04-24 19:22

>Jak widzisz nie tak słodko jest jak ty sobie wyobrażasz, każdy musi dbać o siebie sam bo inaczej zginie...<


Stwierdzam fakt i zgadzam się z tym, że każdy musi dbać o siebie - właśnie o to chodzi, o tym pisałam. :-) Nie jest słodko, ale lepiej niż, np. tym, którzy nie mają rodziny, która pomoże.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Nike hat oft die Einführung neuer Modelle und Update (5675 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill