www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / CAŁA PRAWDA O FORUM-STARUCHA. (5081 - wyświetleń)
- Autor REA Dodany 2012-05-27 17:43
Otrzymałam nie pierwszą wiadomość na priv od staruszki, ta wiadomość i innej osoby potwierdza tylko zdanie wielu osób-forumowiczów, że forum to 2-3 osoby z różnymi nickami.
Mylę się!??? Może, bo przytoczona poniżej info wysłana do mnie przez "staruszka" potwierdza, że jest to osoba FIKCYJNA - KLON - KOGOŚ NA FORUM - przykre, że oni korzystają z takich chwytów poniżej pasa!!! :-( ZWŁASZCZA JAK SIĘ TRAFI W SEDNO - PRAWDĘ O DANEJ OSOBIE!!!
OTO WIADOMOŚĆ NA PRIV:

>d Staruszka123 Data 2012-05-24 21:50 Temat ;'\
>PUSTA-KU !!!!MYLISZ SIeJA NIE ZADAJE SIE Z TAKIMI CO TO UZYWAJA TYLKO Z MAMUNIA,PIESKIEM I WŁASNA GRABĄ ,ZAPYAJ PIOTRUNIA I ZAPYTAJ CZEMU ZONKA SPIEPRZYŁA Z KAMILKIEM,CZEMU NIE CHCA ZNAC OCHLEJA I ZBOKA.OJ REA REA ZAL MI CIE JESLI MASZ TAAAAAAKICH ZNAJOMYCH,SWIADCZY TO O TOBIE I NIE WKUR.... WIEM CO ROBISZ,WIEM KIM JEŚ.


NA MÓJ GUST PISAŁA TO OSOBA ZWYCZAJNIE PIJANA! DO TEGO Z DZIWNYM "BAGAŻEM DOŚWIADCZEŃ"-ALKOHOLIKÓW - MARGINES SPOŁECZNY :-)
Starucho- matka z pieskiem nie chciała kaleki za synową??? Czy jak??? Hi, hi,hi :-)
Zajebisty "list":-), :-) Tak to jest, prędzej czy później każdy się odkryje - he, he he :-)
Nadrzędny - Autor Valkiria Dodany 2012-05-27 20:04
Napisalam juz to w komentarzach,ale powtorze to tu-wart pac pałaca!!!Obie jestescie siebie warte,z tym ze jedna pisze bzdury rzadko,druga  plecie głupoty co drugi dzien i jeszcze sie oburzacie!!!WSTYD!!!
(P.S. Hmmm...chyba jednak miała troche racji,skoro cie to tak oburzyło-to tak na marginesie.)
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-01-29 14:04 Zmieniony 2013-01-29 14:08
Zobaczcie jaka piękną grę znalazłem. Gra słów.  Doczytalem sie nowej mody prowadzenia dyskusji. Tylko nie odpowiadaj. Samo sie ciśnie na usta
Ps
. Nikogo nie zaiteresował ten wpis tylko Ciebie valkirio. Zabawny?. Tylko nie odpowiadaj. Samo się ciśnie na usta. Kazdego bawi coś innego.
No to idę pograć w literki.
I po co ja Ciebie vywołalem z ciemności? TYLKO NIE ODPOWIADAJ. Odpowiedź sama się ciśnie na usta. Nie wywołuj wilka z lasu
;-)
Ach jeszcze doedytuję
KONIEC tematu
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2013-01-29 14:55
ZNACZY VALKIRIA JESTES W NASZEJ PACZCE MOJEJ I REA WG KIEPSKIEGO BO NIE TANCZYSZ JAK ON NA SWOIM FLECIE CI GRA.
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-01-29 15:10
Valkiria zatańczy tak jak będzie chciała i wg muzyki, jakiej ona lubi...
Nadrzędny Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-01-29 21:57
No tak , to tylko staruszka tańczy dla mnie..... co trzeci dzień ;-)
Nadrzędny - Autor Willi Dodany 2013-01-29 18:39
A kto jest w waszej paczce?
Nadrzędny Autor Staruszka123 Dodany 2013-01-29 21:42
TERAZ JESZCZE TY.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / CAŁA PRAWDA O FORUM-STARUCHA. (5081 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill