www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / szukam ON z endoprotezą kolana. (3879 - wyświetleń)
- Autor klarysa Dodany 2009-11-20 21:54
Witam. Chciałabym znaleźć odpowiedź na pytanie, jak można "wrócić" do sprawności po  endoprotezoplastyce stawu kolanowego?
Może znajdzie się ktoś na forum, kto doświadczył tego, kto poradził sobie z z tym stanem?
Ja do niedawna byłam sprawna pod każdym względem, dziś  jestem ON. Trudno mi to zaakceptować, radzę sobie - bo muszę. Ale nie ukrywam, jest to trudne. Mam orzeczony umiarkowany stopień niepełnosprawności i popadam w dołek .
Może znajdę tu na forum osobę, która sobie z tym radzi?
pozdrawiam
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2009-11-22 12:12
Klarysko znajdziesz w googlach na ten temat forum gdzie właśnie o tym piszą. Jeśli ci się nie śpieszy poszukam Ci po 15ej. i wkleję ci tu stronkę. Szukałam stawu skokowego i znalazłam endoprotezę kolana. Dlatego właśnie Ci o tym piszę. :-)
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-11-22 16:19
Klarysko poczytaj to forum. Tu znajdziesz pytania i odpowiedzi na Twoje problemy. Tu możesz się też zalogować i zadać pytania tak jak u nas. Sądzę że to forum bedzie dla ciebie bardziej przydatne. Podaje stronkę:
(kliknij tu)
pozdrawiam :-)
Nadrzędny Autor klarysa Dodany 2009-11-22 19:42
witaj Ella. Dzięki za odpowiedź, faktycznie, jest tam trochę takich poobijańców, jak ja, myślę, że ich doświadczenia w tej materii trochę mnie uspokoją i natchną optymizmem.
Bużka  i życzę miłego dnia :-)
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2009-11-22 20:57
Cieszę się że chociaż tyle mogłam Ci pomóc. Sama wiem ze ciężko się tyra dla sprawności. Życzę Ci cierpliwości i jak najwięcej poruszania się nawet po mieszkaniu a także klikania na tamtym forum i dopytania się wszystkiego. Tam jest gość co dużo pisze. Myśle że dogadasz się z nim. A tu zajrzyj również i skrobnij czasami :-)
Pozdrawiam cieplutko
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / szukam ON z endoprotezą kolana. (3879 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill