www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / emerytura + 1/2 renty? (2493 - wyświetleń)
- Autor klarysa Dodany 2009-11-06 21:09
Czy to prawda, że może mi przysługiwać poza emeryturą  jeszcze połowa renty? tak usłyszałam, ale pewności nie mam. Krótko- w pracy w 2007roku  doznałam urazu, w wyniku którego przeszłam kilka operacji kolana, a teraz mam niestety protezę kolana.Nie mogę chodzić, chodzę o kulach, noga się nie zgina i nie prostuje, jestem ON. W międzyczasie uzyskałam prawo do wcześniejszej emerytury, więc poszłam. Od 07 roku jestem w trakcie leczenia. Po złożeniu dokumentów o odszkodowanie w Zusie dowiedziałam się, iż mam podobno prawo do części renty z tytułu wypadku przy pracy, niezależnie od tego, iż pobieram już emeryturę.  Jak to jest naprawdę?  (Czekam jeszcze na komisję Zus-u )
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-11-06 21:22
Klarysko.. Ja osobiście to mam wątpliwości czy ZUS wypłaca emeryturę wcześniejszą +1/2 renty. Nie słyszałam o czymś takim :-(

Mała poprawka w poście. Przepraszam.
Nadrzędny Autor klarysa Dodany 2009-11-06 21:28
hmm, wszystko jeszcze przede mną, jak przejdę przez komisję Zusu, to dowiem się na pewno. A potem się "pochwalę". ZUS przecież nie taki skory, by dawać coś  w nadmiarze, prawda?
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2009-11-07 13:04
Masz klarysko rację :-))))))
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / emerytura + 1/2 renty? (2493 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill