www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / sprawa dot.skladek zdrowotnych (2064 - wyświetleń)
- Autor Bozena1957 Dodany 2009-11-10 10:47
Prosze o zapoznanie sie z moja sprawa.Jestem zarejestrowana w Biurze Pracy z prawem do zasilku.W sierpniu mialam powazny wypadek.Zlamalam noge,szpital,operacja.Obecnia poruszam sie odwoch kulach po mieszkaniu.Biuro Pracy po 90 dniach chorobowego wyrejestrowuje mie.Czyli nigdzie nie bede widniala i nie bede ubezpieczona.Zwolnienie L-4 mam na razie do 7 stycznia.W Biurze Pracy 3 miesiace koncza mi sie 18listopada.I co dalej?Nie mamsrodkow nazycie.Jak to wyglada prawie?Dodam jeszcze,ze jestem wdowa i nie mam do kogo podczepic sie z ubezpieczeniem.Jak wyglada ciaglosc mojego chorobowego?Po 18 listopada,jakmoge korzystac z uslug medycznych /wizyty u lekarza,RTG,czy inne/?Do kogo mam sie zwrocic z moim powaznym problemem???Prosze o odpowiedz.Dziekuje.Zpowazaniem Bozena.
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2009-11-10 11:11
Bożenko dlatego wcześniej w innym wątku pytałam o rentę socjalną. Co prawda nIe dla siebie ale czy to ma znaczenie dla kogo? Też bym chciała tu przeczytać; I CO DALEJ?
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / sprawa dot.skladek zdrowotnych (2064 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill