www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Komentarze do artykułów / SPRAWA SEBASTIANA (4219 - wyświetleń)
- Autor 123456 Dodany 2010-01-22 11:08
JAK WIDAĆ PO TYM CO JEST NAPISANE KAŻDEGO MORZE SPOTKAĆ NIESZCZĘŚCIE JEST TYLKO JEDEN PROBLEM ŻE CI Z WYŻSZYCH sfer Z  TEJ DRUGIEJ polski żyją jakoś inaczej jakoś nie muszą nosić wody nie mając rąk nie muszą naprawiać sprzętu będąc niewidomymi lub bardzo słabo widzącymi ON jakoś tego nie muszą robić ja osobiście myślę w ten sposób że zdolni ludzie sa potrzebni wszędzie oni sobie dadzą rade w każdej sytuacji i im państwo i fundacje pomagać jak najmniej bo po prosu oni już doszli do czegoś ja to nazywam szczytem i dalsza nauka niema sensu bo wszystkiego już sie nauczyli dalsza pomoc państwa też niema sensu bo na wszystko ich stać a pochwalić się przed światem jakich to mamy sprytnych niepełnosprawnych to już jest czysta pycha moja propozycja jest taka aby ci co to piszą zaczęli poważnie myśleć o tych którym jest naprawdę potrzebna pomoc i to jak najszybciej gdyż jak już wiadomo UE bierze się powolutku za to towarzystwo nie mówię tutaj o redaktorach oraz o modyfikatorach tego portalu mam tu na myśli ludzi z organizacji rządowych co do ON jak i do pozarządowych bo jest ich coraz więcej i dobrze im się pracuje na państwowym chlebie jednak to nie tędy droga i coraz łatwiej i taniej założyć jakąś fundacje stowarzyszenie i każdy by chciał się ślizgać właśnie na ON zresztą my sami taż nie jesteśmy bez winy bo patrzymy w telewizorki i piszemy głupkowate recenzje lub dajemy bezsensowne wywiady jak już powiedziałem każdego morze spotkać nieszczęście a media szczególnie państwowe żerują na osobach najciężej poszkodowanych przez los kiedyś podczas mojej dorywczej pracy bo nosze zawsze przy sobie logo on i nie wstydzę się tego bo to jakby ksiądz się sutanny wstydził podeszła redaktorka z TVP i grzecznie poprosiła o wywiad ze mną oczywiście się zgodziłem jednak za 10000tys za minute rozśmieszyło ją to tak bardzo że nie zauważyła jak zaczął padać deszcz i tapeta zaczęła jej spływać po twarzy wtedy ja też zacząłem się śmiać lecz już tylko z niej i skończyło się to tym że wytłumaczyłem jej że kasa nie jest najważniejsza i wiecie co jesteśmy starymi kumplami z tą różnica że się nigdy nie obrażamy powiedziała mi w wielkiej tajemnicy jak to koło w tvp miele a ona jest tam tylko małym trybikiem że chciała by inaczej lecz się nie da nonsens do się powiedziałem jej masz przed sobą niesamowitą przyszłość nic chciała mi wierzyć co jej mówiłem chodziarz niesamowicie wszechstronie wykształcona kobieta i nie mogła dać sobie rady z tym wszystkim dziś pracuje w jednej z najlepszych firm na świecie i bardzo dużo wyszła za mąż ma dzieci i mimo to dalej jesteśmy kumplami do polski przyjeżdża na wakacje i przy okazji do mnie i ta to wszystko wygląda to nie państwo na pomaga lecz sami sobie musimy pomoc w taki czy inny sposób państwo nasze prowadzi hulaszczy tryb życia a ludzie którzy mieszkają w nim mają zadanie nie chorować chodzić na wybory i płacić podatki amen
Nadrzędny - Autor j_kowal Dodany 2010-01-22 16:44
Masz rację w tym wszystkim co tu napisałeś, taka jest niestety chora rzeczywistość naszej ukochanej Polski.
Nadrzędny Autor 123456 Dodany 2010-02-04 13:28
Prosiłem kiedyś tu na tym forum ON żeby mi trochę pomogły sam nie jestem nic w stanie zrobić jeśli nas będzie kilka osób też nic nie zrobimy lecz jeśli będzie kilkaset to być morze a jak kilka tysięcy to już na pewno to wytykali mi co niektórzy ze jestem ich człowiekiem niejestem żaden ich i mam ich daleko gdzieś tu jest walka o przetrwanie zobaczcie ile ludzi umarło tej zimy nie z własnej winy a ile jeszcze umrze a to jest obowiązek panstwa polskiego aby im pomagać ludziom nie bawić się na balach i okłamywać swoich pracodawców tak tak dobrze czytacie pracodawców to my utrzymujemy tych niby polityków na górze jak i na dole a jeśli tak jest to żądamy od nich odpowiedniego traktowania nas ON a jeśli nie mogą z jakiegoś powodu to niema ludzi nie zastąpionych z tą tylko różnicą że teraz jak coś którys z nich nawywija to cierpi cały narud wszyscy zobaczcie na TUSKA zamknął stocznie i na bruk poszło pare lub pare set tysięcy ludzi i co połowa ich już chyba głoduje druga połowa liczy na szczęscie a panowie partyjni dyrektorzy no cała kadra daje sobie w zupełności radę i śmieje się z każdego ze sie mu udało oszukać kolege lub znajomego ja mam prace a ty i tak prędzej czy później będziesz u mnie pracował jako niewolnik za marny grosz ...........jak można zapobiec temu jak jest jedna mała Ścieszka nie zmiana konstytucji nie żadna polityka nic z tego jeśli chcecie wiedzieć to ja muszę wiedzie ze wy chcecie i widzieć tu na tym forum parę tysięcy ludzi i nie karmicie się nadzieją iż państwo wam pomorze to ze chodzicie po sądach mopsach gops itd;to nic wam to nie da najwyżej parę groszy a jak zmieni sie znajomy radny to i przepisy się zmienią mamy o wiele większe prawa niż wam się morze wydawać tylko powtarzam raz jeszcze musi być dużo ludzi i nie koniecznie niepełnosprawnych mogą być wszyscy którym lerzą na sercu tego rodzaju sprawy 
Nadrzędny Autor 123456 Dodany 2010-02-04 13:30
Prosiłem kiedyś tu na tym forum ON żeby mi trochę pomogły sam nie jestem nic w stanie zrobić jeśli nas będzie kilka osób też nic nie zrobimy lecz jeśli będzie kilkaset to być morze a jak kilka tysięcy to już na pewno to wytykali mi co niektórzy ze jestem ich człowiekiem niejestem żaden ich i mam ich daleko gdzieś tu jest walka o przetrwanie zobaczcie ile ludzi umarło tej zimy nie z własnej winy a ile jeszcze umrze a to jest obowiązek panstwa polskiego aby im pomagać ludziom nie bawić się na balach i okłamywać swoich pracodawców tak tak dobrze czytacie pracodawców to my utrzymujemy tych niby polityków na górze jak i na dole a jeśli tak jest to żądamy od nich odpowiedniego traktowania nas ON a jeśli nie mogą z jakiegoś powodu to niema ludzi nie zastąpionych z tą tylko różnicą że teraz jak coś którys z nich nawywija to cierpi cały narud wszyscy zobaczcie na TUSKA zamknął stocznie i na bruk poszło pare lub pare set tysięcy ludzi i co połowa ich już chyba głoduje druga połowa liczy na szczęscie a panowie partyjni dyrektorzy no cała kadra daje sobie w zupełności radę i śmieje się z każdego ze sie mu udało oszukać kolege lub znajomego ja mam prace a ty i tak prędzej czy później będziesz u mnie pracował jako niewolnik za marny grosz ...........jak można zapobiec temu jak jest jedna mała Ścieszka nie zmiana konstytucji nie żadna polityka nic z tego jeśli chcecie wiedzieć to ja muszę wiedzie ze wy chcecie i widzieć tu na tym forum parę tysięcy ludzi i nie karmicie się nadzieją iż państwo wam pomorze to ze chodzicie po sądach mopsach gops itd;to nic wam to nie da najwyżej parę groszy a jak zmieni sie znajomy radny to i przepisy się zmienią mamy o wiele większe prawa niż wam się morze wydawać tylko powtarzam raz jeszcze musi być dużo ludzi i nie koniecznie niepełnosprawnych mogą być wszyscy którym lerzą na sercu tego rodzaju sprawy jeśli możesz  wyśli to swojemu znajomemu
Nadrzędny - Autor Buziaczek08 Dodany 2010-02-01 20:26
DO 123456...
MASZ RACJE, CHOPCE...
Nadrzędny Autor Ola18 Dodany 2010-02-02 18:23
popieram :-)
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Komentarze do artykułów / SPRAWA SEBASTIANA (4219 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill