www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Turystyka i rekreacja / Portal turystyczny dla osób niepełnosprawnych (5071 - wyświetleń)
- Autor daga76 Dodany 2010-02-05 08:54
Co byście powiedzieli na portal turystyczny dla osób niepełnosprawnych? Na którym oprócz ofert znalazły by się praktyczne porady dotyczące podróżowania, gdzie można zjeść, co zwiedzać bez problemów itp. Co powinno się znaleźć na takim portalu, jak sądzicie?
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2010-02-05 11:54
Jestem za... Pewnie, jak zwykle zresztą liczą się koszty . Więc gdzie i za ile ?
Nadrzędny Autor daga76 Dodany 2010-02-05 12:06
Na pewno dma znak :-) jak wystartujemy, ale pytanie jakie wiadomości byłby najchętniej przez Was czytane? Co w tej dziedzinie musiałoby się znaleźć na portalu? Wszystkie uwagi mile widziane...
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2010-02-05 15:03
Dokładnie wszystkie od ceny po dojazd byt warunki itp. Czy to dopiero w powijakach? Niedługo wiosna i turnusy tuż tuż.
Nadrzędny Autor Boginka Dodany 2010-02-05 16:17

> Co powinno się znaleźć na takim portalu, jak sądzicie?


Tak na szybko:

Wszelkie istotne informacje o dostosowaniu obiektów hotelowych
W miarę szczegółowe informacje o dostosowaniu głównych środków dojazdu (dworce PKS, PKP)
"Rozbicie" tych informacji w miarę możliwości na różne typy niepełnosprawności.

Korzystne mogłoby być nawiązanie współpracy z takimi portalami jak warszawski Mobidat (klik). Podejrzewam, że takich inicjatyw jest więcej...
Nadrzędny - Autor efik Dodany 2010-02-11 14:42
Bardzo ten pomysł mi się podoba.Jeżdze na wózku,ale ciekawość Świata  mi została.Cieszyłabym się móc skorzystać z podpowiedzi.Sama mogę polecić ośrodek w 100% przystosowany,przyjazny i malowniczy www.Wagrowiec.Wielspin.pl.  pozdrówka    efik
Nadrzędny Autor turystyka-on.pl Dodany 2010-02-15 12:55
ja właśnie stworzyłem taki portal
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Turystyka i rekreacja / Portal turystyczny dla osób niepełnosprawnych (5071 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill