www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Pytanie i prośba o ustosunkowanie się (2582 - wyświetleń)
- Autor eligiusz Dodany 2010-04-24 17:24
czasie trwania żałoby,napisałem,że nie będę podnosił tematu pretensji do wypowiedzi niektórych osób w stosunku do niesłusznych zarzutów i ponoć braku racji tzw.pomocy osobom niepełnosprawnym.Moje wypowiedzi dotyczyły za dużej ilości wszelkich agend zajmujących się ON/skrót/ I w dalszym ciągu twierdzę ,że w tej kwestii mam całkowitą rację.Wszystkim osobą negującym moje wypowiedzi oświadczam:uczciwie przepracowałem 40 lat.Mam emeryturę ,na jaką "zasłużyłem" i z tego tytułu nie mam pretensji.Mam pretensje do wszystkich klakierów którzy "działają na tym forum ,i wszystkie wypowiedzi negujące pracę administracji państwowej i pracowników forum,przekształcają w zarzuty nam,jako osobom nadmiernie żądających pomocy.Nie będę się ustosunkowywał  imiennie do tych osób,ale jak zajdzie konieczność ,sprawę postawię jasno.Pewne pytania zadałem "naszym administratorom".Wcale się nie ustosunkowali.Ale mają Oni swoich "podpracowników"którzy nas jako "forumowiczów"ustawią we właściwym miejscu,zarzucając nam niekompetencję,nadmierne żądania i wogóle robiąc nas w "głupa"Napewno wyrzucą mnie z tego forum .Bo obserwując to wszystko wiem,że traktuje się pozytywnie "klakierów"Osoby mające pretensje są nie mile widziane.Jeżeli znajdą się osoby popierające moją wypowiedź prosze o wyrażenie opinii.Klakierów nie będę brał pod uwagęMiłej niedzieli.
Nadrzędny - Autor krak Dodany 2010-04-24 19:56
Natrafiając na tą wypowiedź ogarnia mnie raczej smutek niż złość. Piszesz – uczciwie przepracowałem 40 lat, Nikt ci niczego nie zarzuca. Raczej ty zarzucasz tu obecnym, że są klakierami.
Myślę, że nie zrozumiałeś idei FORUM NIEPEŁNOSPRAWNYCH.  Jest to wzajemna pomoc informacyjna jak poruszać się w ISTNIEJĄCEJ RZECZYWISTOŚCI PRAWNEJ, którą nie my tworzymy. My możemy się tylko poruszać w niej.  Nie znaczy to, że się z nią zgadzamy.  Z Twoimi zarzutami powinieneś powędrować do Sejmu. Znaleźć posłów zajmujących się tymi sprawami, tworzącymi ustawy organizujące ON życie i z nimi podyskutować.  Sławomir Piechota poseł  PO może mógłby Ci odpowiedzieć. Tylko tyle. A ustawiać po swojemu forumowiczów - to Ty wykazujesz w tym inicjatywę, nie redakcja.  Basta.
Nadrzędny Autor eligiusz Dodany 2010-04-25 17:09
Krak-pisałem,że do wypowiedzi "klakierów"się nie ustosunkuję.Wybacz.
Nadrzędny Autor Boginka Dodany 2010-04-24 20:33
Ja tak tylko z jednym pytaniem:

> Napewno wyrzucą mnie z tego forum


A jak Pana nikt nie wyrzuci (po dotychczasowej tradycji forum właśnie tak zakładam) to napisze Pan równie publicznego posta, Panie Eligiuszu, że się Pan akurat w tej sprawie mylił?
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Pytanie i prośba o ustosunkowanie się (2582 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill