www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Apelacja (1476 - wyświetleń)
Autor kciuki Dodany 2010-05-22 08:32
--------------------------------------------------------------------------------

Witam ,proszę o doradę-otrzymałam pisemne uzasadnienie wyroku -wg mnie jest ono inne niż to które usłyszałam na rozprawie .W pisemnym uzasadnieniu Sędzia powołuje się na decyzje i zaświadczenia ZUS których ja nigdy nie otrzymałam.Czy mogę prosić o wgląd do w/w decyzji jeszcze przed złożeniem apelacji?
W uzasadnieniu czytam" Zarzut braku ubruttowienia nie jest poparty żadnym dowodem ,ani przepisem prawa"....czy okazany na rozprawie Monitor Polski nr 46 poz.326 nie był wystarczającym dowodem jeśli nie czy wystarczy dołączyć odpowiedź ministra pracy i polityki społecznej na "Zapytanie nr 2476- VI kadencji" oraz "Zapytanie nr 6320"?
Co uczynić jeśli "dowód ZUS" wyliczenia wskaźnika podstawy wymiaru renty w rozbiciu na kwartały jest różny od wyliczonego przeze mnie na podstawie tzw pasków co dla mnie jest dowodem ,że został on "stworzony"ostatnio by udowodnić tezę jakoby wskaźnik podstawy wymiaru wyliczony w 1991r,nie ubruttowiony,( choć ubruttowień już było chyba 2 :w 1991 i w 1999 -art 110).... był jedynym słusznym?  Bo jeśli zaświadczenie było orginalne to skąd mam trzy decyzje ZUS z trzema innymi wskaźnikami..110,66% + 140,73% + 142,51%?
Czy wystarczy podać w apelacji moje wyliczenia z xero pasków?
Czy mogę prosić Sąd o wyznaczenie niezależnego biegłego dla sprawdzenia wyliczeń ZUS?
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Apelacja (1476 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill