www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Zespół Toureta. (2208 - wyświetleń)
- Autor Grzegorz70 Dodany 2010-05-10 05:49
Czy ktoś z Was ma coś takiego lub spotkał się z takim przypadkiem?
Mam nerwowe tiki. Jakie? Chrząkam , zadzieram prawą nogę tak , że po miesiącu musze kupić nowe buty. Jak gotuję podnoszę do góry garnek i upuszczam go na blat. Uzywam jednego brzydkiego słowa zanim dojdę do końca zdania. Ruszam głową w prawo i lewo. I tak bez przerwy.
Trochę mi to przeszkadza w codziennym życiu. Opiniami ludźmi , którzy mnie przedrzeźniają nie przejmuję się. Ale boję się iść na spotkanie w sprawie ewentualnej pracy.
Pozdrawiam.
Nadrzędny Autor WERBENA Dodany 2010-05-11 07:38

>Trochę mi to przeszkadza w codziennym życiu?>


nie da się ukryć, że choroba i jej objawy przeszkadzają w codziennym życiu, jednak dałeś radę już tyle lat , dasz radę i w kolejnych latach, bo, czy masz, mamy wybór ? jeśli pewne choroby są naszymi adoratorami bezapelacyjenie, one z nami się zestarzeją.

>Ale boję się iść na spotkanie w sprawie ewentualnej pracy>


strach wpisany jest w punkt rozmowy kwalifikacyjnej. Pracę i stanowisko chyba poznałeś, czy tam się odnajdziesz, abyś dał radę wykonać obowiązki. A co do charakterów ludzkich ? - trudno zgadnąć na kogo się natkniesz.

>Opiniami ludźmi , którzy mnie przedrzeźniają nie przejmuję się.


z tego zdania wnioskuję, że samozaparcie, odwagę "maszerowania" przez życie z chorobą już posiadasz.
Życzę Ci powodzenia .
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Zespół Toureta. (2208 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill