www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / proces rekrutacji (2546 - wyświetleń)
- Autor forumowiczka Dodany 2010-05-07 17:57
Odezwal sie do mnie potencjalny pracodawca z pewnej firmy z racji ogloszenai jakie juz jakis czas temu zamiescialm jako osoba poszukujaca pracy .Niemniej jednak co mnie niepokoi nie jest podane stanowisko  pracy na ktore prowadzona jest rekrutacja .Na pytanie o podanie nazwy stanowiska nadeszla odpowiedz iz wszystkiego dowiem sie na miejscu.Moje pytanie brzmi czy to jest powazne i zgodne z jakims zasadami ogloszen pracodawcow i procesow rekrutacyjnych ?Przeciez  to zaoszczedziloby czas i kandydatom  nie spelniajacych  kryteriow ale i  nie zainteresowanych dana oferta ale i przedewszystkim firmie..Bardzo prosze o jakis komentarz
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2010-05-07 20:19
Według mnie nie jest to poważna odpowiedź. Można napisać tu na priv i nikt z forum nie przeczyta. Takie oferty są raczej mało zaufane.
Nadrzędny - Autor forumowiczka Dodany 2010-05-07 20:39
Myslalam ze moze ktos spotkal sie kiedys z podobna sytuacja ..i sie wypowie..niemniej jednak najprawdopodobniej dam sobie z tym spokoj..
Nadrzędny Autor kciuki Dodany 2010-05-07 21:51
Lepiej "dmuchać na zimne" ...masz rację...wstydzę się przyznać ale całkiem niedawno w taki właśnie sposób dałam się oszukać i tylko mądra dorada starszej Koleżanki uratowała mnie przed poważnymi konsekwencjami nieprzemyślanego kroku.Teraz po sto razy pytam..i najczęściej nie dostaję tej pracy ...więc póki co trzymam się  starej ...mało płatnej...i nie w firmie.Pozdrawiam.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / proces rekrutacji (2546 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill