www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / proces rekrutacji (2771 - wyświetleń)
- Autor forumowiczka Dodany 2010-05-07 18:13
Odezwal sie do mnie potencjalny pracodawca z pewnej firmy z racji ogloszenai jakie juz jakis czas temu zamiescialm jako osoba poszukujaca pracy .Niemniej jednak co mnie niepokoi nie jest podane stanowisko  pracy na ktore prowadzona jest rekrutacja .Na pytanie o podanie nazwy stanowiska nadeszla odpowiedz iz wszystkiego dowiem sie na miejscu.Moje pytanie brzmi czy to jest powazne i zgodne z jakims zasadami ogloszen pracodawcow i procesow rekrutacyjnych ?Przeciez  to zaoszczedziloby czas i kandydatom  nie spelniajacych  kryteriow ale i  nie zainteresowanych dana oferta ale i przedewszystkim firmie..Bardzo prosze o jakis komentarz nadalam ten tem,at w innym dziale forum  ale ten jet najodpowiedniejszy jednak
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2010-05-07 18:36
Nic nie wysyłaj, dasz im tylko dane, ktore oni potem sprzedadzą.
Nadrzędny Autor forumowiczka Dodany 2010-05-07 20:14
a czemu tak myslisz? ze to tylko temu sluzy?..Owa pani napisala ze jesli faktycznie chce pracowac to przyjde...ale to wszystko jest dziwne..
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2010-05-07 20:21
I to bardzo dziwne
Nadrzędny - Autor forumowiczka Dodany 2010-05-07 20:30
wlasnie dlatego zapytalam..szukam  juz troche pracy i nigdy nie spotkalam sie z tym ze nie byloby podane stanowisko.Wiec dam sobie z tym spokoj .Oczuwioscie ze chce pracowac ale jestem rozsadna i oczekuje jakis norm i zasad i podstawowych konkretow.
Nadrzędny Autor forumowiczka Dodany 2010-05-08 13:03
a mi pozostaje szukac  dalej..czlowiek po tych miesiącach poszukiwań nie wierzy ze prócz akwizycji  cokolwiek się trafi..tym bardziej bez znajomości..szkoda gadać niemnie jednak dziekuję
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / proces rekrutacji (2771 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill