www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / JESTEM FOTOGRAFEM PROŚBA O POMOC W MOIM PROJEKCIE (4922 - wyświetleń)
- Autor natanael Dodany 2010-07-27 13:00
Witam serdecznie. Nazywam się Bartłomiej Busz i jestem fotografem. Od jakiegoś czasu zajmuję się głównie fotografia dokumentalną, reportażową. W szczególności pochłaniają mnie tematy społeczne i w związku z tym chciałbym prosić o pomoc w zrealizowaniu mojego nowego projektu - ARTYŚCI - NIEPEŁNOSPRAWNI...??? Szukam osób niepełnosprawnych, które zajmują się twórczością z różnych dziedzin sztuki: plastyki, rysunku, malartwa, rzeźby itd, myzyki, czy innego rzemiosła mającego wydźwięk artystyczny. Chciałbym wykonać portrety tych osób w procesie tworzenia, śpiewu, podczas malowania itp. Pokazać i złamać stereotypy, że człowiek niepełnosprawny nie potrafi tworzyć. Często przecież to ludzie o wiele bardziej utalentowaniod nas i dlatego chce wykonać portrety tych, którzy pomimo jakiś trudności potrafią wyrażać się artystycznie za pomocom różnych metod ode mnie. Jeśli ktoś chciałby mi pomóc i zgodzić sie na wykonanie zdjęć to bardzo proszę o kontakt -  mail: natanael6x63@wp.pl, tel. 787 297 255.   
Nadrzędny - Autor Iota Dodany 2010-07-27 14:43
Panie Bartłomieju,

Może warto szukać przez Fundację Sztuki Osób Niepełnosprawnych (klik).

PS. Nie warto podawać publicznie takich danych jak telefon komórkowy (ten post tu przecież zostanie na długo po tym, jak Pan zakończy projekt i nie wiadomo, kto go znajdzie). E-mail w formie "czystej" to też niekoniecznie najlepszy pomysł... W razie potrzeby, to forum dysponuje systemem "wiadomości prywatnych".
Nadrzędny Autor natanael Dodany 2010-07-28 14:37
Iota, dziękuję za troskę, - to bardzo miłe:)
Przede wszystkim dziękuję za linka. A co do telefonu i maila to te informacje (zarówno nr mojego telefonu jak i mail) i tak znajdują się w wielu zródłach i bazach prasowych, na mojej stronie autorskiej i kilku agencjach prasowych także w tym zawodzie telefon jest ogólnie udostępniany i w ciągłym obiegu...:-) Raz jeszcze dziękuję i pozdrawiam:)
Nadrzędny - Autor 123456 Dodany 2010-07-30 15:08
CZY JESTEŚ NARODOWOŚCI ŻYDOWSKIEJ
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2010-07-30 16:27
To na pewno nie twoja sprawa!!
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2010-07-30 17:37
zaczyna się oj będzie ciekawie
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2010-08-03 16:17
:-)))))))))
Nadrzędny Autor natanael Dodany 2010-08-09 07:16
No witam. Bartek - fotograf ponownie sie klania z tej strony. Rozumiem,ze pytanie o narodowosc bylo skierowanie do mnie?:-) Chodz nie widze sesnu zadawania takiego pytanie to oczywiscie odpowiem:) Nie, nie jestem narodowosci zydowskiej. Jestem Polakiem. Czy ktos moze zechcialby mi pomoc w moim projekcie?
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2010-08-10 13:42
natanael przykro nmi ale na mnie nie licz.Nie lubię być na pokaz.
Nadrzędny Autor maltabar Dodany 2010-08-10 19:00
Ja raczej nie jestem artystycznie uzdolniona,więc się nie zgłaszam
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / JESTEM FOTOGRAFEM PROŚBA O POMOC W MOIM PROJEKCIE (4922 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill