www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / wieczne odpoczywanie... (27956 - wyświetleń)
1 2 Poprzednia strona Następna strona  
- Autor maclisc Dodany 2008-07-14 07:05
Odszedł wybitny mąż stanu prof. Bronisław Geremek.
dla mnie obcy..., ale jakoś mi tak...
nie myślę o Nim źle...
Nadrzędny - Autor bernadeta Dodany 2008-07-14 09:44
..bo coraz mniej ludzi na arenie publicznej- z taką klasą.....
Nadrzędny - Autor szczerbaty Dodany 2008-07-14 10:11
Z JAKA KLASA Z NASZA KLASA ??
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2008-07-14 12:37
SZczerbaty ty nawet nie jestes smieszny
Nadrzędny - Autor maclisc Dodany 2008-07-14 12:48
dokładnie...
Nadrzędny Autor 62norbi Dodany 2008-07-14 14:21 Zmieniony 2008-07-14 14:27
Odszedł wybitny mąż stanu prof. Bronisław Geremek. Człowiek, który walczył ze złem a to zło było "KOMUNA", dla którego ważną sprawą był drugi uciskany człowiek, odszedł w tragicznym wypadku... Był  to jeden z nie wielu ludzi którym zależało na poprawie bytu swoich rodaków... Oby pamięć o nim nigdy nie zgasła....
Nadrzędny - Autor 62norbi Dodany 2008-07-14 14:24
Szczerbaty!!!!
Tylko płakać nad twoją głupotą, wiesz.....
Nadrzędny Autor szczerbaty Dodany 2008-07-15 08:40
TERAZ WSZYSCY NA MNIE . A NIE PRZYSZLO WAM DO GLOWY ZE NIEWAZNE KTO PROWADZI ALE JEZELI MA BLISKO 80 LAT NA KARKU TO NIGDY NIE BEDZIE TAK SPRAWNY JAK KTOS MLODSZY OD NIEGO. KIEROWCY ZAWODOWI JUZ W TYM WIEKU NIE PRACUJA A I MLODSI MUSZA CZESCIEJ ZDAWAC ROZNE TESTY CZY SA W STANIE DALEJ PRACOWAC. A CZY KIEROWCA KTORY ZGINOL BYL NIKIM ZE W ZASADZIE O NIM SIE NIE MOWI .A MOZE NIE WARTO MOWIC O KIMS KTO MIAL PECHA I ZGINOL NIE  PRZYCZYNIAJAC SIE DO WYPADKU .POWIECIE TO JEGO RODZINIE.
Nadrzędny - Autor WERBENA Dodany 2008-07-15 09:16
powiem tak , a inni może się i skrzywią
wielu z nas zwykłych ,szarych ludzi jest większymi patriotami , od wyżej wymienionej osoby , a może gdyby nie nasze niemożności, choroba , to byśmy o wiele więcej zrobili ?
giniemy co dzień w beznadziei , codziennie umiera ileś osób,  dzieci z różnych przyczyn ,często jest to śmierć na raty , powolna , tym bardziej bolesna dla tej osoby i bliskich mu osób ..... niewielu to boli ... a dlaczego?
a czasem może szkoda bardziej tej np. matki , ojca , i wzajemnie dziecka,  ........ ogólnie osoby która tak wiele zrobiła  dla ..innego potrzebującego .....
ów człowiek pozostał w nędzy, wydał dużo pieniędzy,swoich oszczędności, , włożył dużo serca ,wysiłku ,starań , dla ratowania innego człowieka ...
a ten umarł .......... i cisza.................. bo co ? bo zwykły człowiek ?
nikt nie zwraca na takich uwagi?
Nadrzędny Autor maclisc Dodany 2008-07-15 09:24
no niestety, taki jest los "szarego" człowieka :-(
Nadrzędny Autor bernadeta Dodany 2008-07-15 09:40
Werbena- oczywiście, że masz racje! Szczerbaty poniekąd też. Tylko tu chodzi hm,,,,o inną kategorię. Kategorię osób publicznych. Bo z tej stony pewnie każdy "niepubliczny" człowiek, znał prof.Geremka. Nie wiem jakim był człowiekiem prywatnie i na co dzień. Znam jedynie jego wizerunek medialny. A to tez sztuka umiec kreować sie medialnie- nie robiąc przy okazji z siebie świni i idioty. Stąd mój wniosek o człowieku z klasą. Chociaż jesli ktos ma klasę w zwykłej codziennosci, to potrafi ja zachować i dla szerszego gremium....
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2008-07-15 09:42
Zgadzam się ze Szczerbatym i z Werbeną. Szczerbaty ma rację, że w pewnym wieku powinno się zostawić auto w garażu. Nawet jeżeli prawo jest niedoskonałe i te sprawy nie zostały odpowiednio uregulowane, to zdrowy rozsądek powinien wziąć górę. Wiadomo, że w tym wieku organizm ludzki może już niedomagać.
Werbeno masz rację, zwykłych ludzi nikt w ten sposób nie żegna.
Jeżeli osoba publiczna, która odchodzi z tego świata była szanowana ze względu ma wielkie zalety moralne oraz ze wględu  na dobrze wykonywane obowiązki, których się podjęła to pozostanie o niej dobra pamięć. Tylko pamiętać ją będzie więcej osób niż zwykłego Kowalskiego, który również dobrze wykonywał swój zawód np. parkingowego czy ogrodnika, a także był człowiekiem o wielkich zaletach moralnych.
Nadrzędny Autor bernadeta Dodany 2008-07-15 09:53
Lidian, naprawdę uważasz, że prawo powinno oganiczać mozliwośc prowadzenia samochodu ze względu na górną granice wieku???
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2008-07-15 09:58 Zmieniony 2008-07-15 10:22
Prawnie powinny być narzucone badania lekarskie, które powinni wykonywać kierujący pojazdami. Wiadomo, że wiek nie zawsze świadczy o złym stanie zdrowia, ale musisz przyznać nawet po obserwacji własnego ciała, że zmienia nam się z wiekiem kondycja i refleks, a refleks jest u kierowcy  ważny.
Czy uważasz, że 90 latek, który ma prawo jazdy i jest w stanie samodzielnie dojść do samochodu powinien nim jeździć jako kierowca?
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2008-07-15 10:36
ja tez jestem zdania ze powinny bycobowiazkowe badania dla kierowcow w starszym wieku np. wiek emerytalny skoro ktos przechodzi na emeryture bo z racji wieku ,nie moze juz wykonywac poprawnie swoich obowiazkow ograniczenie to powinno dotyczyc takze czynnego udzialuw ruchu drogowym, a przynajmniej powinien byc obowiazek wykonania wszystkich badann lekarskich
Nadrzędny - Autor bernadeta Dodany 2008-07-15 13:09
hm...no zgadzam się,,,,
a co wobec tego z kierowcami- rencistami? -paraplegikami i etc?
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2008-07-15 13:24
to oczywiscie nie jest taka prosta sprawa ,zeby jedenprzepis wszystko rozwiazal rencista i paraplegig tez w pewnym wieku maja dodatkowo oslabione pewne funkcjonowanie np.serce ,wzrok refleks nie wiem co dokladnie nalezaloby zrobic i jak zrobic to skutecznie skoro prawo nie moze sobie poradzic w zaden sposob z pijanymi kierowcami przepis jest tylko przepisem i nic z tego nie wynika to jest w sumie duzo bardziej zlozony problem niz sie na poczatku wydaje produkcja kolejnych martwych przepisow chyba nie ma sensu
Nadrzędny - Autor bernadeta Dodany 2008-07-15 13:36
...otóż to:)
stąd może czasem lepiej pożartować niż wysuwać wnioski co, kto i kiedy powinien...:-)))
z poważaniem -blondynka nie posiadająca prawa jazdy, za co część społeczeństwa jest mi z pewnościA wdzięczna:))
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2008-07-15 14:36
Jestem za a nawet przeciw ;-) . Przepisów ci u nas dostatek ,ale z przestrzeganiem ich jest krucho . Pozdrawiam ,też blondyn :-) Łysy ;(( .
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2008-07-15 14:52
ja sama mam prawo jazdy juz ponad 20lat, nigdy nie mialam nawet stluczkibardzo lubilam prowadzic jezdzilam tez na dlugich trasach bylam w Szwajcariina wegrzech  moj syn uzytkuje samochod swojego dziadka dostosowany do potrzeb inwalidy teoretycznie moglabym go prowadzic ,ale trzy lata temu dotarlo juz do mnie ze stan mojego zdrowia jest na tyle nie dobrt ze lepiej bedzie  jak zrezygnuje z prowadzenia jestem juz tylko pasazerem mimo ze  musze teraz dostosowac sie do czasu i mozliwosci syna
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2008-07-15 18:34
czytami zastanawia mnie jedno po co dyskutować na ten temat życia mu nie wrócimy każdy kiedyś odejdzie szkoda każdego człowieka
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2008-07-15 18:55
basiu masz racje  a dyskusja i tak poszla w innym kierunku niz wspomnienia o GEREMKU
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2008-07-15 18:58
często tak się dzieje że schodzimy z tematu
Nadrzędny - Autor Malwa Dodany 2008-07-15 19:32
Gdyby został premierem albo prezydentem, to naprawdę dziś bylibyśmy gdzie indziej i dużo w świecie byśmy załatwili. To najbardziej wartościowy człowiek, najlepszy polski patriota. Najbardziej uczciwy, prawdomówny i inteligentny z polityków i ludzi, jakich znałem. Jestem dumny, że był moim przyjacielem - powiedział Lech Wałęsa dla "Gazety Wyborczej". Panie Bronku, kurczę, niepotrzebnie pan przyspieszył - dodał.

Lech Wałęsa: znaliśmy się 28 lat i przez te wszystkie lata to był jedyny człowiek, który nigdy mnie nie zawiódł. Jego stawiałem najwyżej - oczywiście nie licząc Ojca Świętego. To najbardziej wartościowy człowiek, najlepszy polski patriota. Najbardziej uczciwy, prawdomówny i inteligentny z polityków i ludzi, jakich znałem. Jestem dumny, że był moim przyjacielem.
Lech WałęsaJestem dumny, że był moim przyjacielem.
############################ //Skopiowałam te wypowiedż z wiadomości WP//
Też żałuję.....
Ktokolwiek odchodzi,odchodzi cząstka nas samych.
Nadrzędny Autor maclisc Dodany 2008-07-15 19:38

>Ktokolwiek odchodzi,odchodzi cząstka nas samych.<


ładne...
Nadrzędny - Autor WERBENA Dodany 2008-07-16 07:25
Pamiętamy , kto chce ich pamiętać , POTOP szwedzki tam również występował temat Zdrajcy i patrioci , a dokładnie , "Prawdziwi Partioci" i "zdrajcy -patrioci "
Ludzie , zainteresujcie się historią i losami naszego kraju naprawdę

a oto przykład poniżej wywiad , który nie wszyscy znają ,

Bronisław Geremek  -  prawdziwe nazwisko - Berele Lewartow
wróg nr.1 Polskości, Narodu Polskiego i Wolnego i Niepodleglego Państwa Polskiego, polonofob, dywersant, żyd, mason, oszczerca, zaangażowany komunista, wieloletni  czł. PZPR, wieloletni współpracownik i doradca KC PZPR, faworyt okresu stalinowskiego i były stalinowiec,  z inicjatywy KC PZPR został jednym z głównych ekspertów i doradców NSZZ Solidarność - w celu rozbicia związku;

związany z ultralewicową ROAD następnie Unią Demokratyczną oraz Unią Wolności, obecnie z Partią Demokratyczną - demokraci.pl,  poseł Parlamentu Europejskiego; W Parlamencie Europejskim jest członkiem Porozumienia Liberałów i Demokratów na rzecz Europy - ALDE.
Pochodzi z rodziny łódzkich chasydów Lewartowskich, jest synem rabina  [por. P. Bączek: Profesor Geremek gracz, "Gazeta Polska" z 20 kwietnia 1995 r.]. W czasie wojny znalazł schronienie u państwa Geremków we Wschowie.

WYWIAD, fragmenty dotyczące nas polaków

Hanna Krall: Panie profesorze, wydaje mi sie, ze pan niezbyt lubi Polaków!

Bronisław Geremek:  Niezbyt lubie?  Takie określenie jest niezbyt ścisle! 
Ja ich po prostu nienawidzę. 
Tak nienawidzę, że nie wiem jak to wyrazić słowami.

Hanna Krall:  Ale przeciez pana i pana matke uratował własnie Polak!

Bronisław Geremek: To prawda. Stefan Geremek ukrył nas oboje w Zawichoscie. Pózniej nawet, kiedy bylo juz jasne i pewne, ze mój ojciec Borys Lewartow - nauczyciel ze szkółki rabinackiej, zginał w getcie warszawskim, ozenił sie z moja matka. Niemniej jednak jak od dziecka musiałem ukrywac swoje pochodzenie i nie jeden raz bluzniłem przenajswietszemu, niech bedzie sławione imie jego po wieki wieków, ze stworzył mnie własnie Zydem!
A zreszta, czytała chyba pani pamietniki Emanuela Gingelbluma?

Hanna Krall: Oczywiscie. Przeciez pisałam ksiazke o getcie warszawskim i bohaterach Zydowskiego Ruchu Oporu.
Bronisław Geremek:  No, to co pewnego razu powiedzieli Zydzi, którzy razem z Gingenblumem ukrywani byli w bunkrze przy ulicy Wolskiej przez ogrodnika Marczaka i jego rodzine? Pamieta pani, panno Hanko?
 
 
Hanna Krall: Tak. Pamietam. Mówili: Nienawidzimy Polaków, bo im jest lepiej niż nam.
 
Bronisław Geremek:  No, to teraz nie będzie się pani zastanawiać, że cały ruch społeczny, który tworzymy oraz ożywimy go najróżnorodniejszymi nurtami politycznymi, ma na celu doprowadzic do takich zmian w strukturze państwowo-gospodarczej Polski, aby Żydom w Polsce żyło się zawsze lepiej jak Polakom.

A czy każdy wie że prawdziwie   Lech Wałęsa nazywa się  -   Lejba Kohne, a dalej sami zainteresujcie się z jakiej rodziny pochodzi i dalsze ...dalsze ...poczynania

I proszę nie zabananowywać mnie za prawdę .

Powiedziałam to wyżej , nie każdy jest patriotą w naszym kraju , choć chce aby go tak uważano,
Nadrzędny - Autor Malwa Dodany 2008-07-16 07:44
Tak Werbeno,celowo przytoczyłam ten wywiad z Wałęsą ,który tak żałował i jeszcze planował-żeby Geremek był prezydentem lub premierem/to dość długie wywody były/- czemuż w takim razie Wałęsa nie pozwolił Mu dojść do władzy?Teraz biadoli,teraz snuł plany...
O wielu sprawach tego typu mówili goście zapraszania do "TEGO STRASZNEGO RADIA".
Że nienawidził Polaków nie słyszałam- ale przez cały czas tej transformacji odnosze wrażenie,że rządzą nami ludzie,którzy nienawidzą Polskę i Polaków.Był jeden wyjatek-ale szybko go usuneli-OLSZEWSKI., ostatnimi czasy.i prawo nieco by zmieniono,ale..........a wystarczy-bo znów będzie wojna...

A czy tego chcemy czy nie-to jednak ludzie ci są cząstką naszej historii.
Nadrzędny - Autor Malwa Dodany 2008-07-16 07:49 Zmieniony 2008-07-16 07:52
X. Piotra Skargi
Modlitwa za Ojczyznę
       Boże, Rządco i Panie narodów, z ręki i karności Twojej racz nas nie wypuszczać, a za przyczyną Najświętszej Panny, Królowej naszej, błogosław Ojczyźnie naszej, by Tobie zawsze wierna, chwałę przynosiła Imieniowi Twemu a syny swe wiodła ku szczęśliwości.

       Wszechmogący wieczny Boże, spuść nam szeroką i głęboką miłość ku braciom i najmilszej Matce, Ojczyźnie naszej, byśmy jej i ludowi Twemu, swoich pożytków zapomniawszy, mogli służyć uczciwie.

       Ześlij Ducha Świętego na sługi Twoje, rządy kraju naszego sprawujące, by wedle woli Twojej ludem sobie powierzonym mądrze i sprawiedliwie zdołali kierować.

Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen

A ta modlitwa zasłużonego dla Ojczyzny Księdza codziennie jest w tym STRASZNYM RADIU i choćby po to czasem je włączam.
Kto dziś sie kieruje takimi zasadami!!!!
Wyszła raz bidula posłanka i chociaż Ojcze Nasz przed obradami SEJMU zaproponowała.Tylko tyle,a może aż tyle-ale na tym sie skończyło.
Nadrzędny Autor szczerbaty Dodany 2008-07-17 09:41
A CO TY TAK TO RADIO REKLAMUJESZ PLACA CI ZA TO .MODL SIE DLA SIEBIE A NIE NAZUCAJ SWOJEJ WIARY POZOSTALYM .CO MNIE TO OBCHODZI CZEGO TY SLUCHASZ.
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2008-07-16 11:34

>Pamiętamy , kto chce ich pamiętać , POTOP szwedzki tam również występował temat Zdrajcy i patrioci , a dokładnie , "Prawdziwi Partioci" i "zdrajcy -patrioci "


Ludzie , zainteresujcie się historią i losami naszego kraju naprawdę

Pewnie jestewm niekumaty ,więc muszę zapytać :
Czy ty uważasz ,że Geremek był zdrajcą ?? !!
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2008-07-16 11:58
dla mnie i wedlug mojej wiedzy Geremek byl wybitnym mezem stanu i  patriota i zadne wiesci z radia maryja nie wplyna na moje poglady
Nadrzędny Autor Malwa Dodany 2008-07-16 12:12
[[Tak Werbeno,celowo przytoczyłam ten wywiad z Wałęsą ,który tak żałował i jeszcze planował-żeby Geremek był prezydentem lub premierem/to dość długie wywody były/- czemuż w takim razie Wałęsa nie pozwolił Mu dojść do władzy?Teraz biadoli,teraz snuł plany...
O wielu sprawach tego typu mówili goście zapraszania do "TEGO STRASZNEGO RADIA".]]]

Że nienawidził Polaków nie słyszałam------------------------------------------nie mówiono o nim w ten sposób.
Powołałam się na to radio tylko dlatego ,że podawano tam autentyczne fakty w rozmowach z gosćmi.
Wiedziałam że był ŻYDEM ,co nie jest dla mnie czyms szokujacym albo dyskryminującym kogolwiek jako obywatela Polski.
Czy św.p.Geremek   był  zdrajcą-nic mi nie wiadomo.
Nadrzędny - Autor Malwa Dodany 2008-07-16 12:17
Amalian-przeczytaj uważnie co napisałam,
nic mi nie wiadomo,żeby św.p.Geremek był zdrajcą- natomiast cały ten wywód p.Wałęsy daje wiele do myślenia -o nim samym.Ale nie warto juz zaprzatać sobie nim głowy,co zaprzepaścił to juz przepadło.To sie nie wróci.
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2008-07-16 12:24
Cześć Malwo:).
Pytanie skierowałem do Werbeny ,cytując kawałek jej tekstu . Pozdrawiam :-) .
Nadrzędny - Autor Malwa Dodany 2008-07-16 12:36
Witaj!Czytalam cię w barierach,świetne.Pozdrawiam ciepło.
Nadrzędny - Autor godunow Dodany 2008-07-16 15:39

>>A czy każdy wie że prawdziwie   Lech Wałęsa nazywa się  -   Lejba Kohne, a dalej sami zainteresujcie się z jakiej rodziny pochodzi i dalsze ...dalsze ...poczynania<<<


Katolickie miłosierne radio coś takiego tworzy  przykre ale prawdziwe..
Na całe szczęście nie jestem katolikiem..
Żydem też nie..
A Chrystus też był Werbana żydem . To jak w niego wierzysz..??
To śa dobrzy i źli Żydzi..???
Nadrzędny Autor maltabar Dodany 2008-07-16 16:28
jezeli dla kogos pochodzenie czlowieka żydowskie czy jakiekolwiek inne jest cecha dyskredytujaca kogos , to wspolczuje pogladow juz to w Polsce przerabialismy niejednokrotnie
Nadrzędny Autor maclisc Dodany 2008-07-16 16:48

>To śa dobrzy i źli Żydzi..???<


no jasne, że tak
jak w każdym narodzie
Nadrzędny - Autor szczerbaty Dodany 2008-07-17 09:46
JAKIE MA ZNACZENIE JAK WALESA SIE NAZYWAL ?WAZNE CO ZROBIL DLA POLSKI  ,EUROPY ,SWIATA. JAKBY NIE TEN WALESA KTOREGO DZISIAJ OPLUWAWJA TO BYSCIE PATRZYLI W DZIURKE OD KLUCZA A KOMUCHY BY WAM POZWOLILI PATRZEC W INTERNET ZA 100 LAT ALBO WCALE !!
Nadrzędny Autor maltabar Dodany 2008-07-17 09:51
tu masz racje Szczerbaty
Nadrzędny - Autor WERBENA Dodany 2008-07-16 16:39
zadano mi pytania
amalianowi odpowiadam ; kumaty jesteś
dla godunow

> >To jak w niego wierzysz..??.> 


   nigdy dokładnie tutaj nie pisałam w co i jak ...wierzę, czy nie wierzę
czytajcie ze zrozumieniem
a dla innych ...nie słucham owego radia , źródło pochodzenia owego wywiadu jest wiarygodniejsze i publicznie dostępne

wywiad proszę przeczytać jeszcze raz kto nie zrozumiał ,
Nadrzędny Autor godunow Dodany 2008-07-17 07:13

>>>źródło pochodzenia owego wywiadu jest wiarygodniejsze i publicznie dostępne<<


Doskonale wiem o źródle  Czyli Gazeta Polska   szmatławiec jakich mało gazeta o odcieniu nacjonalistycznym marzy im sie IV RP  wolna Polska tylko dla Polaków i takie tam mrzonki .. Mrzonki powtarza też Nasz Dzienniki I Radio Maryja.. stad moje insynuacje p
Nadrzędny - Autor WERBENA Dodany 2008-07-17 10:01
witam

a jednak macie problem  z czytaniem tekstów ,
godunow szybko wysnuł wniosek ,że to Gazeta Polska , wróć do tego zdania ...i zobacz czego dotyczy ..
ale Ci pomogę , ten fragment dotyczy zdań , przy których stoi ten odnośnik .
A poniżej jest słowo Wywiad i jego treść .

Wcześniejszy wpis , po co mieszasz w tej sprawie Chrystusa ?
dla Ciebie godunow to jak klapki na oczach , w każdym wątku podpychasz się
wiara , i

>>>>IV RP >>>>


Zainteresujcie się kim też jest Hanna Kraal ....i tu nie chodzi o pochodzenie

W  wywiadzie chodzi o słowa :

>Niezbyt lubie?  Takie określenie jest niezbyt ścisle!  Ja ich po prostu nienawidzę.">>


>>Tak nienawidzę, że nie wiem jak to wyrazić słowami. ." >


czy tak powinien mówić o narodzie który reprezentuje .

Poczytać trzeba owszem , kilka źródeł , aby czegoś się dowiedzieć , nie można opierać się na jednym.
a także poczytajcie światowe pisma i choćby " LA Republica"  gdzie często udziela wyżej wymieniona osoba wywiadów , a inne światowe  pisma w języku angielskim ,

a może tak łatwiej mało wiedzieć , interesować się wieloma sprawami pobieżnie,

a zresztą ...co tu tu tłumaczyć ....za lat kilka historia śmielej to opisze , dokładniej , nie tylko owego polityka , wszystkich ...

A na koniec ,
odchodzi od nas Człowiek, aplaus nie konieczny ,
jak to mówią : niech mu ziemia lekką będzie ,
albo , jeśli życzył sobie spalenie zwłok , aby szkatułka na proch luźną mu była ...
Nadrzędny - Autor godunow Dodany 2008-07-17 16:24

>>>źródło pochodzenia owego wywiadu jest wiarygodniejsze i publicznie dostępne


<<<
Skoro  tak publicznie to daj linka..
a co  Do Gazety Polskiej  tekst Twój to sugeruje..
Bez padania źródła tekst Twój to paszkwil jak pisałem poprzednio..
Baw sie dobrze
Nadrzędny - Autor maclisc Dodany 2008-11-01 08:19
"odkopałam" ten temat, szczególnie dla tych, którzy nie mogą pójść na cmentarze :-(
powspominajmy, tych, którzy nadal żyją w Naszych sercach
Nadrzędny - Autor Bogusia853 Dodany 2008-11-01 09:53
Wspominamy dzisiaj tych,ktorych juz nie ma,bierzemy albumy lub karton z czasem pożółkłymi zdjeciami,przypominamy sobie wspólnie przezyte chwile,ten zasuszony w książce kwiaty,usmiechniete oczy i dobre słowo powiedziane mimochodem a zapamietane na reszte życia.

Albo niedopowiedziana myśl,której nigdy pózniej nie dane było dokończyć.Ijak co roku nanizuje na nic wspomnien perły łez za tymi,którzy przez te 365dni odeszli,a naszyjnik jest coraz dłuższy.

Dzieki Maclisc za "odkopanie".
Nadrzędny - Autor Toomasz Dodany 2008-11-02 02:05
Wspominamy dziś, jutro i zawsze.
Są zawsze z nami...
Nadrzędny - Autor maclisc Dodany 2008-11-02 08:58
taaak...
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2008-11-02 11:42
zawsze bliscy są z nami myślami i sercem
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2010-11-01 08:59
SZUKAJAC TEMATU O HALLOWEENOWYCH DZIADACH ZNALAZŁAM TO

TYYYYLU ZWYKŁYCH I NIEZWYKŁYCH ODESZŁO,TYLU CZEKA NA NASZA SWIECZKE.....
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / wieczne odpoczywanie... (27956 - wyświetleń)
1 2 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill