www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Program Operacyjny Kapitał Ludzki (3260 - wyświetleń)
- Autor aga_k-88 Dodany 2011-08-11 16:08
Cześć!

W mojej pracy zawodowej zajmuję się aktualnie tworzeniem projektu dla niepełnosprawnej młodzieży powyżej 15-go roku życia. Tytuł projektu to: "Poszukiwanie metod wczesnej interwencji socjalnej i przeciwdziałania wykluczeniu społecznemu młodzieży powyżej 15 roku życia (ukierunkowanych na poprawę sytuacji zawodowej)". Projekt będzie realizowany w przyszłym roku (2012) w województwie podkarpackim.

Mam już wstępny zarys działań w ramach tego projektu. Pomyślałam jednak, że najciekawsze pomysły będziecie mieć Wy.  :-)

Toteż kieruję do Was pytania:
Czego Wam potrzeba? Co mogą Wam dać projekty tego typu? Czego brakowało w projektach w których braliście udział? Co było ich największą słabością?

Z góry dziękuję za wszelką pomoc!

Agnieszka
Nadrzędny - Autor ulena Dodany 2011-08-11 23:55
A kim pani jest z zawodu i dla kogo pracuje? Wypadałoby się podpisać, bo anonimy są zawsze podejrzane.
Nadrzędny - Autor bluengel Dodany 2011-08-12 10:18
ulena - sądzę, że takich informacji może oczekiwać tylko ktoś, kto sam się wcześniej przedsawi w sposób, jakiego żąda...
Czy naprawdę tak trudno zrozumieć ideę - rozumianą na całym świecie - działania forum internetowego???? Podstawowa zasad to możliwość pozostania względnie anonimowym.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, załóż inną formę komunikacji siciowej, stwórz swój regulamin i go przestrzegaj.
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2011-08-12 10:44
ulena ma racje bo nie npisała nic o sobie a nagle zbiera informacje
Nadrzędny - Autor ulena Dodany 2011-08-12 10:54
To może jeszcze tej pani napisać biznes plan, a Ona tylko pójdzie po pieniążki do kasy?
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2011-08-12 11:01
PEWNIE BYŁOBY JEJ NA RĘKĘ
Nadrzędny Autor aga_k-88 Dodany 2011-08-12 12:48 Zmieniony 2011-08-12 12:50
Oh, myślę, że w żaden sposób nie zasłużyłam sobie na taką ocenę :-).
Jestem studentką ekonomii na Uniwersytecie Warszawskim. Pracuję dla Instytutu, który od lat realizuje podobne projekty, a którego nazwy nie zdradzę, ponieważ obowiązuje mnie pewnego rodzaju tajemnica co do planów działania placówki w najbliższych latach.

Pracuję w nim jako stażystka, toteż pieniążków, o których mówicie nie uświadczę :-).

Chcę zrobić coś sensownego, dlatego pytam o radę. Wasza pomoc pomoże tylko niepełnosprawnym z podkarpackiego. Mi nie zapłacą więcej za modyfikację obecnego planu projektu.

Kto nie chce - niech nie pisze.

Ale nie widzę niczego niemoralnego w pytaniu Was o Wasze potrzeby czy sugestie... Jak sami widzicie, dotychczasowym projektom czegoś brakuje. Fajnie byłoby zrobić coś sensownego.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Program Operacyjny Kapitał Ludzki (3260 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill