www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / zespół stresu pourazowego-pomoc (1656 - wyświetleń)
- Autor MoniaPer Dodany 2011-04-19 20:54
Szanowni Państwo,
  Ostatnie lata prowadzonej pierwszej w Polsce akcji społecznej pomocy psychologicznej dla uczestników wypadków komunikacyjnych w ramach programu "Trakt" pozwoliły nam na skuteczną pomoc ponad 200 osobom cierpiącym na zespół tzw. stresu pourazowego. Zachęcamy do kontaktu (tel. 509 127 858; e-mail: terapia@psych.uw.edu.pl) osoby, które w ciągu ostatnich dwóch lat uczestniczyły, były świadkiem wypadku, lub doświadczyły utraty bliskiej osoby w wypadku.
Zapewniamy możliwość specjalistycznej diagnozy psychologicznej problemów potraumatycznych (takich jak kłopoty ze snem, nawracające wspomnienia, nadmierne podenerwowanie lub kłopoty z koncentracją uwagi).
  W razie stwierdzenia zespołu stresu pourazowego oferujemy możliwość skorzystania z bezpłatnej terapii prowadzonej przez najlepszych specjalistów leczenia stresu pourazowego, w ramach programu naukowego prowadzonego przez Uniwersytet Warszawski - Interdyscyplinarne Centrum Genetyki Zachowania.

  Szczegóły programy na www.wypadki-drogowe.pl

  Z wyrazami szacunku,
  Zespół programu "Trakt 2"
  www.wypadki-drogowe.pl
  tel. 509 127 858
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2011-04-20 17:27
Jestem po wypadku, ale wolę już z nikim nie mieć do czynienia. Najlepszą terapią jest życzliwość i zrozumienie ludzi żyjących obok. bez nich żadna terapia mnie nie uzdrawiałą.Przykro mi że tak wywaliłam prawdę.
Pozdrawiam świątecznie.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / zespół stresu pourazowego-pomoc (1656 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill