www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Komentarze do artykułów / odmowa świadczenia rehabilitacyjnego (5911 - wyświetleń)
- Autor kasia88 Dodany 2011-04-21 08:53
hej wam.byłam 182 dni na zwolnieniu.staralam sie o świadczenie rehabilitacyjne,2 razy dostalam odmowe,..napisali ze brak okolicznosci uzasadniających ustalenia do swiadczenia rehabilitacyjnego.nie jest pani nie zdolna do pracy:) moim zdaniem jest inaczej.chcialam sie dowiedzieć czy warto pisac te odwolanie do sądu,brak  środków do zycia mam i nie wiem co robić już,czy jak sprawa bedzie o odwołanie to też pracy nie można podjąć,a niedługo mam zabieg ręki,proszę o odpowiedz,pozdrawiam:(
Nadrzędny - Autor chromy Dodany 2011-04-21 09:22 Zmieniony 2011-04-21 09:37
Kasia88, ja do Ciebie zaufania nie mam. Napisałaś cztery posty, z marca ubiegłego roku pierwszy post, przeczytałem, i dzisiaj czytam post z tego roku. Koniec komentarza.
Ponadto, lepiej byłoby zostawić miejsce nie wypełnionym, niż zmyślać, takiego  miejsca zamieszkania: "17558333" - taką  nazwę podałaś w swoim profilu, gdyż takiej miejscowości w Polsce nie ma.
Nadrzędny Autor kasia88 Dodany 2011-04-27 19:06
hej ,a musisz mieć zaufanie,to chodzi o pomoc,o pytanie, a nie twoje pisanie ze takiego miasta nie ma,jak ty nie kumaty to nie udzielaj sie wogóle,udziel sie w gazecie wyborczej,a nie o miejscowosc. to gg a nie miasto:)jak masz pisac bzdury to pisz sms swojej mamie!a pisze i formuluje pytania ,tak jak potrafie,
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Komentarze do artykułów / odmowa świadczenia rehabilitacyjnego (5911 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill