www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Turystyka i rekreacja / Kto i jak stwierdził gdzie co leczyć? Mylą się?! (7911 - wyświetleń)
- Autor bober Dodany 2011-05-07 01:09
Będąc jeszcze zdrową sama na sobie stwierdziłam, że nad morzem bolą stawy, jest wilgotno. Dobre jest na tarczycę-nie we wszystkich przypadkach, szum morza koi nerwy, piasek tylko gorący grzeje, dużo tlenu i okropne, krzykliwe mewy-drapieżniki (to zły ptak). Ciśnienie się podnosi.Wysyłają tam jednak ludzi ze schorzeniami ruchu. W górach ciśnienie człowieka spada, szybkie zmiany pogody, ostre powietrze, łatwo o przeziębienie, przytłaczający widok gór. "Leczą" tam jednak choroby układu oddechowego, narządu ruchu i nerwice.
Nadrzędny - Autor ulena Dodany 2011-05-07 07:35
A dla Ciebie pewnie całe życie szklanka jest do połowy pusta?
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2011-05-07 09:45
jeszcze nikt taki się nie urodził żeby wszystkim dogodził
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2011-05-07 10:28
Barbara mogłabyś napisać raz coś sensowniejszego?

Do autorki: Nie wiem, co nastroiło Ciebie tak pesymistycznie, ale częściowo masz rację. Są miejsca nad morzem i w górach , które zamiast koić ból, wzmagają go. 2 osoby, które mają tę samą jednostkę chorobową, mogą skrajnie inaczej reagować na klimat w tym samym miejscu. Ja również źle znoszę morze, choć zdarzyło mi się być w maleńkiej miejscowości nad samym morzem, gdzie czułam się bardzo dobrze, mimo brzydkiej, mokrej pogody. Nie wiem jak bada się klimat pod kątem uzdrowiska. Klimat zmienia się, a uzdrowiska od lat w tym samym miejscu. Może powinna być bardziej wnikliwa diagnoza pacjenta, przed wysłaniem go do uzdrowiska.
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2011-05-07 10:30
przysłowia są mądrością narodu
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2011-05-07 10:34
Gdyby tylko tą mądrością się kierować, daleko byśmy nie doszli.....
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2011-05-07 10:35
pisz za siebie
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2011-05-07 10:37
A za kogo napisałam...?
Zamiast odbijać  piłeczkę, napisz coś na temat.
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2011-05-07 10:40
byśmy nie doszli
to jest w liczbie mnogiej więc jeszcze raz pisze pisz za siebie
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2011-05-07 14:16
Uczył Marcin Marcina .... itd. Piszesz "przysłowia są mądrością narodu". Więc wypowiadam się za naród. Kończąc tę komiczną polemikę, życzę więcej radości.
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2011-05-07 14:25
rozsądniej by było gdybyś wypowiadała się jako obywatelka kraju a co do radości to i tobie tego życze i jeszcze troche poczucia humoru by ci się przydało
Nadrzędny Autor bober Dodany 2011-05-07 18:50
I tu się mylisz! Gdybym tak myślała to dawno by mnie nie było!
Nadrzędny Autor bober Dodany 2011-05-07 18:53
Ta odpowiedź-w/w do uleny - znowu coś spaprałam.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Turystyka i rekreacja / Kto i jak stwierdził gdzie co leczyć? Mylą się?! (7911 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill