www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Forum rodziców / CRI DU CHAT (5926 - wyświetleń)
- Autor buntowniczka83 Dodany 2011-06-05 10:01
Poszukuje rodzicow dzieci z zespolem kociego krzyku z podkarpacia lub okolic.Moj syn ma 18 miesiecy.Choruje na ten zespol.Prosze o kontakt.
Nadrzędny - Autor maka Dodany 2011-06-07 10:22
spróbuj na tym forum:

http://www.gen.org.pl/board/

pozdrawiam, marta
Nadrzędny Autor buntowniczka83 Dodany 2011-06-09 20:42
Dziekuje za adres GEN!Mam z nimi kontakt od kiedy Marcinek sie urodzil.Jednak szukam rodzicow z moich okolic i jakos krece sie w kolko.Pozdrawiam.
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2011-06-10 18:53
buntowniczko podkarpacie jest rozległe. maka chciała ci pomóc, ale ty tego nie zauważyłaś. Nie podałaś bliżej do rozpoznania Twej okolicy.
Nadrzędny Autor buntowniczka83 Dodany 2011-06-11 07:18
Ja szukam rodzin z okolic Rzeszowa.Wiem,ze sa takie.Jednak dziala ochrona danych osobowych...SZUKALAM na roznych portalach,nie wiem jak ludzie radza sobie z takimi rzadkimi chorobami?Mam kontakty do innych rodzicow,ale  to tylko na odleglosc...
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2011-06-11 15:29
buntowniczko nikt nie wymaga pełnego adresu, ale jak np mieszkasz w Wawie to piszesz poszukuję z okolic Wawy proszę o namiary na priv. W tym przypadku nikt z nas postronnych już nie dowie się z kim się kontaktujesz.
Tak masz rację, że na odległość trudno o zaufanie. A może popytasz u siebie w PCPR, MOPS, czy nawet lekarza rodzinnego z kim mogłabyś się kontaktować osobiscie. To lepsza taktyka niż szklany ekran za którym nie wiadomo kto siedzi.
Pozdrawiam i życzę powodzenia :-)
Nadrzędny Autor buntowniczka83 Dodany 2011-06-12 11:26
Masz zupelna racje.Pewnie poczekamy na zjazd rodzin i wtedy sama sie przekonam jak sobie inni radza...
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2011-06-12 17:45
I to będzie najleprze wyjście. Trzymaj się :-)
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Forum rodziców / CRI DU CHAT (5926 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill