www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / filmy filmy filmy dokumentalne (2545 - wyświetleń)
- Autor 123456 Dodany 2011-08-29 14:10
DO napisania tego postu skłoniła miłość do naszej przepięknej planety miejsca we wszechświecie gdzie mieszkamy ;tytuł filmu to
.>KRAJ GAZEM PŁYNĄCY< nie wiem czy można go ściągnąć gdyż nie zaglądam na coś takiego bo szanuje prawa autorskie nic więcej nie będę pisał gdyż sprawę pozostawiam otwarta do dyskusji. Dlaczego właśnie na tym forum już mówię po to aby kiedyś morze jakiś polityk zaglądnie tu przypadkiem nie pomyślał iż piszemy same bzdury I PO TO ABY RAZ NA ZAWSZE KTOŚ WBIŁ SOBIE W SWÓJ GŁUPI ŁEB ZE NIE WSZYSTKO WARTO PCHAĆ DO JEDNEGO WORKA,że nasz kraj ma nie takie złoża które mieszczą się w naszych nie ziemiach lecz w głowach tylko trzeba dać nam nawet ON warunki na to aby morzna było bez kłopotów coś wymyślać a po tem to instalować, wierzcie lub nie dzisiaj widziałem jak do wioski w pobliżu której mieszkam podjechał busik ON i zapakowali tam dziewczynę która była nie na wózku lecz na łóżku leżała zapytałem z ciekawości dokąd ja wiozą odpowiedzieli iż do pracy sprawdzę to jeszcze, i napisze o co chodzi
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2011-08-30 13:07
Nie rozumiem ani tytuły wątku - do sytuacji na wsi, ani intencji autora.
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2011-08-30 13:17
nie tylko ty
Nadrzędny Autor 123456 Dodany 2011-09-02 12:08
No cóż chyba nie zdążyłeś oglądnąć filmu to nie możesz rozumieć. A co do tej dziewczyny jak myślisz jest tyle możliwości aby ON nie dające sobie same rady mogły mieć swoich opiekunów i wtedy być morze ich życie by się troszkę polepszyło a nie zadawać im jeszcze większe cierpienie teraz dopiero coś w naszym kraju zaczyna się dziać opieka społeczna zamiast płacić kasę wymyśliła coś takiego jak nowe zawody między innymi jest i opieka nad ON mam nadzieje iż się im to uda i znajda się tam osoby odpowiednie i na odpowiednich stanowiskach a nie zgraja pijaków i ćpunów kiedyś pamiętam były siostry PCK nie wiem jak to się ma do dzisiaj.To tyle na temat ON teraz sprawa postu na wydobycie jednego metra sześciennego gazu łupkowego potrzeba ok 5 hektarów czystej wody o głębokości 2m a więc jedno z jeziorek jakich w Polsce są tysiące ta woda niestety wychodzi potem z ziemi lecz już się nie nadaje do użytku gdyż jest skażona tym wszystkim co znajduje się pod ziemia nie będę opisywał techniki bo to wszystko jest na filmie powiem tylko od siebie ze na wyprodukowanie 1m sześciennego wody która wypływa ze źródełek potrzeba od 15 do 250000lat a zasoby wody także się kończą i co będzie jeśli9 braknie nam wody czy przeżyjemy zaznaczam iż wydobywanie gazu łupkowego w usa zaprzestano. I na koniec to jest forum a więc mogę sobie pisać posty jakie mi się podoba tylko aby nie urażać innych i moim zamiarem jest aby ktoś kto przeczyta to dobrze się zastanowi, najprawdopodobniej już od nas będzie zależało czy chcemy kraju gazem płynącego, czy morze jest inne rozwiązanie, jest na tym forum być morze ktoś kto się na tym zna i on zabierze głos, lub w przyszłości ktoś będzie, a co do polityków to idioci i jak im zagrają a raczej zapłacą koncerny które będą wydobywały to na wszystko się zgodzą
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / filmy filmy filmy dokumentalne (2545 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill