www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / Wózek Auriga (4724 - wyświetleń)
- Autor Jędrek Dodany 2010-03-02 21:57
Witam!

Mam skuter INVACARE Auriga 4-kołowy, z bateriami żelowymi 2 x  40 AH
Używam go od 3 lat, ale w tamtym roku zaczął jeździć coraz wolniej, by w końcu zatrzymać w najmniej odpowiednim miejscu – przed podjazdem. Po naładowaniu akumulatorów sytuacja się powtórzyła.
Kupiłem więc nowe baterie, miałem dwa wyjazdy, po których znowu musiałem co chwila ładować akumulatory. Sprawdzenie  akumulatorów wykazało, że są naładowane w 90% - w tym momencie ładowarka automatycznie kończy ładowanie.
Skuter nie daje rady ruszyć. Ta sytuacja ciągle się powtarza i wózek stoi bezużyteczny.  Może ktoś spotkał się z podobnym problemem?
Nadrzędny Autor kryształek Dodany 2010-03-05 11:17
Odpowiedziałem na priv.
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2010-03-08 18:15
Nie wiem co sądzić, chciałem pomóc,ale nie odpowiedziałeś na priv. Ja mam Aurigę 5 lat. Napewno nie jest to sprawa baterii, ale skoro nie chcesz pomocy, to usunąłem wiadomość. Może już sobie poradziłeś. Pozdrawiam.
Nadrzędny - Autor piekar Dodany 2010-06-28 12:50
Ja mam Aurige nie cały rok... problem mam podobny. albo na prostym rownym odcinku leci jak szalony i nagle zwalnia... i znowu leci.. :/ potencjometr?
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2010-06-29 17:09
Niekoniecznie, Auriga ma problemy z wtykami na kablach. Jeśli problem interesuje Ciebie, napisz na priv.
Nadrzędny - Autor Ccrazy81 Dodany 2011-08-04 15:41
Witam!!!
Moja znajoma ma skuter Auriga 10 ma taki problem ze sie zatrzymuje w czasie jazdy. wczesniej migała pierwsza czerwona kontrolka a teraz nic. Pan pisał że są problemy ze stykami. Proszę o pomoc.
Z góry dziękuje.
Nadrzędny Autor kryształek Dodany 2011-08-08 10:58
Pewnie już taka uroda tych skuterów :-). Mąż sam kilkakrotnie naprawiał naszego elektryka, w końcu przerobił manetkę. Fachowo, to nie wiem jak to opisać. Po tych przeróbkach, skuter  "chodzi" bez problemowo. Czy potrafisz sam naprawiać sprzęt elektroniczny? Jeśli tak, to "daj głos" na priv, podam namiary do nas.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / Wózek Auriga (4724 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill