www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / GTM Mobil firmowa "obsługa" (3833 - wyświetleń)
Autor DrThomson Dodany 2011-09-06 12:59
Witam Chcę w tym poście uczulić koleżanki i kolegów aby zachować pełną ostrożność kupując sprzęt w firmie GTM.

W moim przypadku wyglądało to tak że akurat nadszedł czas że mogłem starać się o dofinansowanie więc rozglądałem się za jakimś nowym wózeczkiem.
Na moje nieszczęście podczas turnusu rehabilitacyjnego nawinął się przedstawiciel GTM, zaprezentował wózki (które wyglądają naprawdę nieźle) pokazał materiały używane do produkcji (przekroje opon, ciągów, kolory ram) nie omieszkał skrytykować mojego starego SOPURA po czym wybraliśmy komponenty , jako tetrus miałem większe możliwości dofinansowania więc do podstawowej wersji HAMMER VARIO dorzuciliśmy jakieś wybajerzone przednie kółeczka, kewlarowe boczki, koła spinergy i ciągi powlekane specjalną gumą i tu zaczął się problem a mianowicie:
Jak tylko siadłem na wózek od razu  przeszkadzało mi to że nie mogę wsadzić kciuka pomiędzy ciąg a obręcz koła, po odsunięciu ciągów na maksymalną odległość było jeszcze gorzej bo kciuki wchodziły kiedy sięgałem do tyłu by się za nie złapać ale po odepchnięciu się nie mogłem ich wyjąć normalnie co powodowało że albo wyrywało mi kciuki albo omal nie ściągnęło mnie z wózka.  Zadzwoniłem więc do przedstawiciela spokojny bo przecież firma dostosowuje wózki indywidualnie, ten doradził mi abym pojeździł i spróbował się przyzwyczaić a jak nie to się zrobi.  Ja nie zamierzałem się przyzwyczajać bo  przez 20 lat jazdy mam opanowane skuteczne patenty na jazdę i pokonywanie przeszkód co teraz uniemożliwiały mi zbyt blisko umocowane ciągi. Po kilku mailach z jednym z właścicieli firmy (jak domyślam się po nazwisku) dowiedziałem się tyle że:

-nie zrobią mi tego bo się nie da ponieważ ciągi są powlekane gumą i ta się stopi
-że w ogóle to moja wina bo widziałem co kupuje
I że życzy mi powodzenia gdy stwierdziłem że sam przerobie.

Po pewnym czasie jednak wspaniałomyślnie zdecydowali się że przerobią mi te ciągi jednak odpłatnie
80 zł roboczo godzina (zapomniałem zapytać netto czy brutto tak mnie zatkało) a może to potrwać 3-4 godz  stwierdził  Pan Mateusz
Tak więc wygląda współpraca z GTM Mobil
Morał:
Mój następny wózek na pewno nie będzie produkcji polskiej

a z tego co mówią koledzy używający GTM-ów dłużej są one podatne na usterki ale co się dziwić 80 zł roboczo godzina serwisu prezydencka stawka tylko naprawiać.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / GTM Mobil firmowa "obsługa" (3833 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill