www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / JAK ODWOŁAĆ SIĘ OD DECYZJI SKŁADU ORZEKAJĄCEGO O NIEPEŁNOSPR (1967 - wyświetleń)
Autor jolamariusz12 Dodany 2011-09-15 03:11
Witam. proszę o pomoc w napisaniu odwołania do Ośrodka Orzekającego o niepełnosprawności. Sprawa dotyczy mojej 11letniej córki, która choruje na epilepsje, jest leczona od 2007 roku i wtedy została zdiagnozowana choroba, przez ten czas miała orzeczenie o umiarkowanym stopniu niepełnosprawności, ostatnio byłyśmy ponownie na komisji która nie przyznała jej teraz tego orzeczenia. Dziecko ma napady tzw, wyłączania się (bierze leki i jest pod stałą opieką neurologa dziecięcego, wyniki EEG nie są prawidłowe) dodatkowo ma problemy z pamięcią długotrwałą ( w miarę dobrze się uczy, ale wymaga sporej pomocy w tej kwestii i dużo czasu), bierze na to leki, uskarża się na częste bóle głowy. Nie wiem czy wogule jest sens do odwoływania się, po prostu obawiam się tej dodatkowej biurokracji no i nie wiem jak dokładnie napisać takie odwołanie, dlatego proszę o pomoc i poradę.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / JAK ODWOŁAĆ SIĘ OD DECYZJI SKŁADU ORZEKAJĄCEGO O NIEPEŁNOSPR (1967 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill