www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Komentarze do artykułów / Niepełnosprawne mamy (5569 - wyświetleń)
- Autor alus Dodany 2011-09-30 11:27
Szukam kontaktu z niepełnosprawnymi matkami- sama mimo mpd jestem mamą pięciolatka i czasami zastanawiam się nad 2 dzieckiem choć przyznaje że czasem jest ciężko zbyt ciężko. Szukam kontaktu z innymi niepełnosprawnymi mamami w celu wymiany doświadczeń, wzajemnej pomocy...pozdrawiam
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2011-09-30 12:08
Może ten wątek powinnaś przenieść do Forum rodziców. To tylko sugestia :-)
Jestem niepełnosprawną mamą, choć z innym schorzeniem. Masz rację czasem jest trudno, ale czy życie zdrowych mam jest łatwiejsze?
Nie sądzę. Nigdy z powodu mojej niepełnosprawności dzieci nie cierpiały głodu, braku zabawek czy niedopilnowania. I do tej pory staram się by nie czuły się gorsze, choć są już nastolatkami...
Pozdrawiam :-)
Nadrzędny - Autor alus Dodany 2011-09-30 12:25
Z tego co czytałam na forum rodziców dyskusje są głównie o niepełnosprawnch dzieciach, przeczytałam jeden post w którym niepełnosprawny rodzic o coś pytał ....i nieuzyskał odpowiedzi Ja też się bardzo staram ale już napotykam kłopoty bo dzieci zaczynają izolować moje dziecko bo jego mama "dziwnie chodzi"
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2011-09-30 12:34
Nie przejmuj się tak bardzo co inni mówią, rozmawiaj dużo ze swoim dzieckiem na temat inności i miłości.
Ja nie spotkałam się z odrzuceniem moich dzieci przez inne, choć też chodzę bardzo ciężko, ostatnio już o kulach. Mąż jeździ na wózku. Z tego powodu moje dzieci nie mają problemów. Po prostu trzeba być otwartym - tak jest i już.
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2011-09-30 16:43
Alus ja jestem niepełnosprawną mamą teraz nawet już babcią. Dzieci takich rodziców jak my są już oswojone z niepełnosprawnością i jeżeli my sami nie robimy z niej problemu, to one problemu nie mają. Zawsze znajdzie się ktoś "super miły", kto ma coś do powiedzenia, ale jeżeli Ty odpowiednio "przegadasz" sprawę, to Twoje dzieci będą wiedziały jak się zachować. Głowa do góry. Przeżywasz jeden z najpiękniejszych okresów w życiu kobiety. Powodzenia. :-))))))))))))
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Komentarze do artykułów / Niepełnosprawne mamy (5569 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill