www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Komentarze do artykułów / POBYT W SANATORIUM ''LEŚNIK,, (6577 - wyświetleń)
- Autor Kumela Mieczysław Dodany 2011-09-21 11:28
Moj pobyt w okresie od 11 września 2011r do 2 paźdźiernika 2011r pokój nr 223
To co inni piszą źle o tym sanatorium to wcale nieprawda wręcz przeciwnie od samego przyjazdu jestem bardzo zadowolony przyjechałem rano kilka godzin wcześniej jak miałem być zostałem serdecznie przyjęty i otrzymałem klucz do pokoju a poniewarz to było rano i musiałem zarzyć leki a nie miałem nic do popicia więc udałem się na kuchnie z proźbą a Panie z kuchni bez zastosowania podały mi śniadanie bardzo z tego się cieszyłem obiad miałem już normalnie po południu przymowała Pani Doktor która była bardzo grzeczna i dała mi zabiegi takie jak wymagały moje schorzenia z czego jestem bardzo zadowolony pracownicy przy zabiegach są bardzo grzeczni i zrozumieni chociaż by się ktoś spóźnił z jakiś tam powodów to i9 tak zabiek będzie miał wykonany a dalej można by wyliczać same dobre zalety nie da się przechwalić nie ma stresu wszystko na luzie można jeźdźić nad morze zwiedzać wszystko beztroskie życie uważam że lepsze jak na wczasach bo są jeszcze te zabiegi ponadto za tak małe pieniądze z NFZ panie z kuchnia gotują takie dobre jedzenie i można się najeść do syta nie mówiąc już jak są grzeczne i miłe nawet widać to po wszystkich kuracjuszach uśmiechnięci i zadowoleni nie wiem czego jeszcze moża chcieć chyba ptasiego mleczka czuję się tutaj jak nowo narodzony w raju morze śię znajdą takie osoby co im nie pasuje ale to są wyjątki ba jeszcze się taki nie urodził żeby wszystkim dogodził jeśli ktoś naprawdę chce wypocząć to właśnie tutaj i będę wszyskim polecał dziękuję za to całemu personelowi i życzę dużo zdrowia i tak czymać a po tych kuracjach napewno nasze życie będzie weselsze i zdrowsze jeszcze raz dziękuję.
Nadrzędny - Autor Ella. Dodany 2011-09-21 18:45
Jesteś sprawny ruchowo? Czym dojechałeś z Gdańska? Jakie warunki dla ON chodzących o kulach?
Nadrzędny Autor Kumela Mieczysław Dodany 2011-09-26 06:41
Dla chodzących o kulach jest winda do pierwszego piętra ale jak trzeba na drugie to jest druga winda  z drugiej strony korytarza
Nadrzędny Autor Ella. Dodany 2011-09-26 19:07
A co z Gdańskiem w necie pisze że plaża 3km....  To co tam robić zimą? Chodzi mi np o spacery itp zajęcie wolnego czasu.
Nadrzędny Autor bober Dodany 2011-09-21 18:53
To jakie Ty życie prowadzisz w realu?
Nadrzędny Autor Ella. Dodany 2011-09-21 19:03
bober ... To znaczy? Bo nie rozumiem.
Nadrzędny Autor tadekg9 Dodany 2011-10-04 21:24
P. Mietek pisze rozsądnie. Takich postów oczekuję. Jadę tam samochodem 18 listopada 2011 zainteresowanych wspólnym dojazdem z Łodzi lub okolic proszę o informacje na tadekg9@interia.pl
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Komentarze do artykułów / POBYT W SANATORIUM ''LEŚNIK,, (6577 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill