www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Funkcjonowanie spoleczne osób z niepelnosprawnością ruchową. (3645 - wyświetleń)
- Autor Weni Dodany 2013-03-18 19:03
Jestem studentką III roku pedagogiki na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. W tym roku pisze prac licencjacką. Na samym początku miała być to praca uwzględniająca wyłącznie studium indywidualnego przypadku a wiec praca jakościowa. Dla wzbogacenia materiału chciałabym przeprowadzić także badanie ilościowe. Ankieta jest dość obszerna ale wymaga głównie zaznaczenia wybranych odpowiedzi. Z góry dziękuje wszystkim za pomoc. Ankieta jest całkowicie anonimowa.

https://docs.google.com/forms/d/13I5ufqQDP5Fq93d0bY07QmDeWw0esGRH2j5NDnQKOAo/viewform?sid=6675fd0de21a5826&token=V3qifj0BAAA.4qhQw1hcpGJXbW1AfsGHug.CB3UBpT64_57QgIEmotPtQ
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2013-03-18 19:35 Zmieniony 2013-03-18 19:41
Dziwne to. Zaczęłam wypełniać, ale zrezygnowałam. To chyba jakiś kawał. Niepełnosprawni, nie znaczy zdziecinniali. :-(

Jak ma odpowiedzieć osoba 40+ na pytanie

>Jaka postać Twoim zdaniem jest podobna do Ciebie? <


Jestem księżniczką, a może krasnoludkiem? ........... Takie dajesz możliwości odpowiedzi.

Nawet piętnastolatki, do których również kierujesz ankietę,  uśmieją się.
Nadrzędny Autor Iota Dodany 2013-03-18 20:13
Rzeczywiście ankieta jest troszeczkę dziwna...

Niby podziały wiekowe są do 46+, a potem jest (nieobowiązkowe, ale jednak) pytanie: "W domu najczęściej?", ewidentnie tylko dla dzieci.

Jako żywo, pomimo że gram nawet w gry komputerowe (rożne ludzie hobby mają, nawet dorośli) to nie mam pojęcia co to jest "klasa postaci internetowych". Domyślam się, że być może chodzi o postacie w grach MMO, ale tak się składa, że nawet jak się ograniczymy do tych konkretnie gier, to one nie muszą być osadzone w pseudo-średniowieczu. Podział w pytaniu "W jakie gry najchętniej grasz?" też jest trochę dziwny, bo np. "strategiczne" to typ rozgrywki, a "planszowe" to forma (są strategiczne gry planszowe, np. Ryzyko, są fabularne gry planszowe, takie jak Talisman).
Nadrzędny Autor trolla Dodany 2013-03-21 11:28
pytania w ankiecie nie pasują do przedziałów wiekowych, na forum są osoby dorosłe i raczej bardzo dorosłe a pytania są raczej kierowane do nastolatków mieszkających z rodzicami i rodzeństwem oraz mających znajomych, aby zaznaczyć spędzanie wolnego czasu z rodziną (mąż lub partner i dzieci) trzeba wybierać obcję inne
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Funkcjonowanie spoleczne osób z niepelnosprawnością ruchową. (3645 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill