www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / Ćwiczenia dla osób po amputacji kończyn dolnych (5183 - wyświetleń)
- Autor bdk Dodany 2011-09-21 22:10
Witam,

Od niespełna roku jestem podwójnym amputantem. Zdążyłem już otrzeć się o poziom rehabilitacji w Polsce... Postanowiłem stworzyć stronę z ćwiczeniami, które można wykonywać w domu. Nie potrzeba do nich wiele sprzętu itp. Ćwiczenia zostały przygotowane poprzez wiedzę znajomych rehabilitantów oraz własne doświadczenie. Sporo informacji otrzymałem także od pracownika światowej protezowni - Hanger w Oklahoma City. Strona dopiero co się rozwija. Ćwiczenia będą na bieżąco dodawane. Zapraszam : www.bartoszkuznik.pl

Pozdrawiam

P.S Jeżeli dział jest nieodpowiedni proszę o przeniesienie do innego.
Nadrzędny Autor Mitsu Dodany 2011-11-24 18:44
W wolnej chwili zerkne na Tą stronkę, zwłaszcza iż interesuje mnie ta tematyka i chciałbym zobaczyć co tam macie ;-)

Pozdrawia
Tomasz

Ps.ja od 4 roku życia jestem po amputacji obu kończyn dolnych na wysokości podudzia więc dla mnie to "chleb powszedni" i najważniejsze to nie popaść w doła... ale to chyba już wiesz skoro już prawie rok borykasz się z tym "tematem" :-)
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / Ćwiczenia dla osób po amputacji kończyn dolnych (5183 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill