www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / na temat ulg (5300 - wyświetleń)
- Autor puchatek Dodany 2011-12-05 12:29
albo jesteście nie do informowani,albo na garnuszku zusu,bo to co mówicie w telewizji ledwo ociera się o prawdę.
Mnie i mojej żonie przed zabraniem rent wyrażnie mówiono że renta jest dla tych którzy nie mogą wogóle pracować,bo taka
jest obecnie sytuacja w zusie.Więc powiedzcie wyrażnie i odważnie że te żekome ulgi o możliwości dorobienia bez zawieszania renty do 1500 zł netto dotyczą tylko takich jask wy na wózkach ,bo ja w zakładzie pracy chronionej pracuję z ludżmi którym renty i to te najniższe bo od 500 zł pozabierano,ba nawet z tymi którzy mieli renty na stałe a teraz nie mają,pracują z nami upośledzeni,z padaczką,zawałowcy ,z uszkodzonymi kręgosłupami,cukrzycy ,po udarach,mówię cały czas o tych którym renty pozabierano.
       Oj,mimo waszego kalectwa nie ładnie kłamać.
  A żebyście usłyszeli lekarzy sądowych ,najemników zusu jak się do nas odnoszą na sprawach o renty.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2011-12-05 12:32
NAs ? Was ? Co tak podzieliłeś? DO KOGO MÓWISZ?
Nadrzędny Autor barnaba24 Dodany 2011-12-05 16:13
Przyłączam się do pytania - o co chodzi?

W zakładach pracy pracują niepełnosprawni, nie rozśmieszaj ludzi.
To firmy nastawione na szybki zysk, co oznacza, że musisz być wydajny
jak maszyna aby tam pracować. Poczytaj ogłoszenia o pracę.
Nadrzędny Autor Ella. Dodany 2011-12-05 20:33
A i ja mam pytanie jak lid i barnaba. Kto to jest NAS, WAS
Nadrzędny Autor walpoz Dodany 2011-12-05 23:04
A ja nie mam takiego pytania jak poprzednicy. Wystarczy spojrzeć gdzie jesteśmy . To znaczy na forum www.niepełnosprawni.pl Wpisał sie ktoś kto ma uwagi do portalu. Może nie wiedział gdzie wpisać. A może próbował gdzie indziej, bez skutku!?. Ja mam też pretensje do prowadzących to forum Nie ma żadnej reakcji na emaile - to może chociaż na forum, ktoś łaskawie by się odezwał w imieniu moderatorów, organizatorów!!!. Stwierdzam ze na TYM forum nie reaguje się właściwie. Jest to uwaga do prowadzących forum nie do uczestnikow których pozdrawiam
Nadrzędny - Autor puchatek Dodany 2011-12-06 16:03
Przepraszam ten post to odpowiedż na program telewizyjny który niedawno widziałem a który podał odnośnik do podobnego portalu który z kolei przekierował mnie do was,bo
wbrew temu co mówili tam pod tamtym adresem nie mogłem nigdzie się wpisać ,program ów prowadziło dwóch panów na wózkach z ramienia PO,mślałem że to będzie jasne.
Nadrzędny - Autor barnaba24 Dodany 2011-12-06 18:30
Rozumiem jeszcze mniej niż wcześniej.
Podaj ten link co ciebie tutaj skierował i będzie jasne w czym rzecz.
Nadrzędny - Autor jolik_ Dodany 2011-12-06 19:23
Przypuszczam, iż autor pisał o programie "Integracja.tv"  w Polsat News.
Nadrzędny Autor puchatek Dodany 2011-12-06 23:17
o właśnie o ten program mi chodziło,o ludziach z którymi pracuję lub pracowałem to święta prawda,sam mam tylko grupę dzięki
której mogę pracować w takich zakładach ,bo na 8 godzin w normalnej firmie się nie nadaję,pozdrawiam wszystkich niepełnosprawnych.
Nadrzędny Autor walpoz Dodany 2011-12-07 22:27

>. co mówili tam pod tamtym adresem nie mogłem nigdzie się wpisać ,program ów prowadziło dwóch panów na wózkach .<


Chyba trafiłem z przyczyną napisania tutaj? :-)
Nadrzędny - Autor Ella. Dodany 2011-12-06 17:33
No to i ja przepraszam bo programu nie oglądałam a Twój post mnie oszołomił.
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2011-12-06 17:38
Ella. Nie masz za co przepraszać, bo nie ma obowiązku oglądania telewizji.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / na temat ulg (5300 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill