www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / PRACA (8698 - wyświetleń)
- Autor nowypm Dodany 2011-10-07 17:31
Poszukuje pracy dodatkowej. Jestem osobą niepełnosprawną, wykształcenie średnie, bardzo dobra obsługa komputera i internetu oraz pakietu biurowego, posiadam prawo jazdy i samochód. Praca w Piły i okolicy. Może być praca we własnym miejscu zamieszkania.
Nadrzędny - Autor barnaba24 Dodany 2011-10-07 18:08
Może oświecisz resztę kto zatrudnił "inwalidę" z wykształceniem średnim, które stać na samochód?
Fajny bajer szkoda tylko że naciągany.
Nadrzędny Autor nowypm Dodany 2011-10-09 21:15 Zmieniony 2011-10-09 21:18
Może ty jestes osoba niepełnosprawną z wyższym wykształceniem i super pracą. Ja niestety mam tylko średnie wykszałcenie i niepełnosprawość. Samochód ułatwia mi pomoc w dotarciu do pracy. Co uważasz za bajer i co jest naciągane. Niepełnosprawnych najlepiej zamknąc w domach niech nie wychodzą albo najlepiej pochowac ich bo zabierają tlen takim jak ty.
Nadrzędny - Autor Ella. Dodany 2011-10-07 19:52
barnaba miałam się nie odzywać ale szlag mnie trafia jak czytam jaki ty biedny .... tak odbieram twoje posty. Jak ktoś ma średnie to już go na nic nie stać? A po zawodówce to zbira flaszki po śmietnikach? daj spokój bez wykształcenia można całkiem nieźle dorabiać tym bardziej jak ktoś dobrze zna obsługę komputera....
Nie zazdrość zaradnym.

nowypm ; spróbuj dogadać się z mikrotech o ile spełniasz ich warunki.
Nadrzędny Autor nowypm Dodany 2011-10-09 21:20
Dzięki za info co do pracy.
Nadrzędny - Autor magdolna Dodany 2011-11-30 23:28
Zapewne trudno Ci będzie znaleźć pracę biurową. Jak sam orientujesz się rynek pracy nasycony jest osobami nawet z wyższym wykształceniem.
Osoby niepełnosprawne tak jak i te sprawne w dzisiejszym świecie sami muszą zadbać o swoje być albo nie być. Masz wielki potencjał, gdyż jak sam piszesz znasz świetnie obsługę komputera. I to jest Twój wielki atut w generowaniu sobie dodatkowych źródeł dochodu. Ja sama jestem w kilku programach partnerskich, choć na początku popełniałam dużo błędów. Praca jaką wykonywałam w przeszłości na komputerze  polegała na
napisaniu umowy i wydrukowaniu jej (pracowałam w PCPR i PFRON). Teraz poznałam co to hosting, autoresponder, pokój do wideokonferencji, wtyczki, blog, strony przechwytujące i wiele wiele innych.
Są dobre programy partnerskie, ale trzeba uważać, gdyż jest dużo firm nieuczciwych i nierzetelnych, gdzie wykonasz pracę i nie otrzymasz zapłaty. Musisz wiedzieć jakie produkty najlepiej sprzedają się i kochać to co robisz. To musi być Twoją pasją. A ludzi nie słuchaj się, bo najtrudniej jest podobać się tłumowi. Jak chcesz porozmawiać ze mną to zapraszam na priv.
magdolna
Nadrzędny Autor rogal160 Dodany 2011-12-01 15:23
Wiesz co to jest autoresponder? Będziesz bogata:)
Nadrzędny - Autor Ella. Dodany 2011-12-01 18:03
rogal czy ona tak wszędzie pisze? Można się załamać.
Nadrzędny - Autor bober Dodany 2011-12-01 19:32
[usunięte]
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2011-12-02 14:55
dajciee spokój, ona wie też co to jest blog, przeskoczyła nas o kilka długości.
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2011-12-02 15:17
OK ROGALIKU
Nadrzędny Autor StawNaSukces Dodany 2012-01-26 17:15
A może warto spróbować czegoś takiego jako dodatkowego źródła dochodu. To nie żadne klikanie w banery czy stronki, żaden MLM czy piramida, nie trzeba też sprzedawać czy kupować a zapisanie się i używanie strony jest całkowicie darmowe. Brzmi całkiem Ciekawie, ale przekonaj się samemu jakie to proste, http://www.kasa.domowa.eu to strona do zapisu a jak nie wiesz co dalej to pisz na priva. Pozdr:)
Nadrzędny Autor panterka Dodany 2012-03-11 19:29
Polecam dobry blog poświęcony tematyce rynku pracy niepełnosprawnych, znajdziesz tam wiele artykułów opisujących ułatwienia i trudności na jakie możemy napotkać w pracy lub w trakcie jej szukania. Znajdziesz tam także sposoby poszukiwania pracy. Polecam
http://www.krzysztofpaterka.blox.pl
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / PRACA (8698 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill