www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Forum rodziców / Serwis dla chorych dzieci (3180 - wyświetleń)
- Autor Matti729 Dodany 2012-02-10 18:37
Witam. Jestem wolontariuszem. Razem z inną wolontariuszką wpadliśmy na pomysł założenia strony, której zawartość będą stanowiły materiały, mające za zadanie pomóc chorym dzieciom w oswajaniu się z konkretnymi przykrymi rzeczami, których mogą doświadczać. Pisząc o materiałach, mam tu oczywiście na myśli pisane prozą bajki, ewentualnie rymowanki lub inne materiały artystyczne. To właśnie psychiczne wsparcie dzieci, cierpiących na wszelkiego rodzaju choroby, ma być głównym celem naszej inicjatywy. Jeśli strona działałaby dobrze, chcielibiśmy umieścić na niej reklamy, a zyski z nich przekazać jednemu, konkretnemu dziecku.
Zwracam się do Państwa z pytaniem, dotyczącym owej inicjatywy: czy jest szansa, by taka strona cieszyła się popularnością i była często odwiedzana przez rodziców chorych dzieci?  Zakładam, że to właśnie rodzice chorujących dzieci stanowią sporą grupę użytkowników na tym forum, dlatego właśnie liczę na obiektywną ocenę i weryfikację naszego pomysłu. Prosiłbym też o wypowiedzenie się w kwestii, jakie problemy mają dzieci, o których mowa. Czego się boją? Jakie rzeczy są dla nich przykrymi doświadczeniami? Wiem, że każde dziecko z osobna ma swoje własne lęki, ale myślę, że istnieją jakieś wspólne, związane np. z koniecznymi zabiegami lub pobytem w szpitalach? Będę bardzo wdzięczny za poważne potraktowanie tematu i wypowiedzenie się.
Nadrzędny Autor Fizjodar Dodany 2012-02-28 16:14
Witamy,
Jesteśmy grupą fizjoterapeutów i pedagogów, specjalistów, zafascynowanych pracą z ludźmi. Mając na celu wszechstronny rozwój naszych pacjentów, pracujemy w oparciu o specjalnie przygotowany, indywidualnie dostosowany do potrzeb program terapeutyczny.
Jesteśmy zdania, że tylko indywidualne i kompleksowe podejście do pracy z pacjentem, przynosi wymierny efekt w postaci widocznych postępów.
Zapraszamy na naszą stronę internetową www.fizjodar.pl i zapoznanie się z szeroką ofertą naszego centrum.
Oferujemy bezpłatne konsultacje fizjoterapeutyczne i pedagogiczne.
Znajdź nas również na www.facebook.pl/rehabilitacjafizjodar
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Forum rodziców / Serwis dla chorych dzieci (3180 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill