www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Turystyka i rekreacja / Ekstremalnie (5121 - wyświetleń)
- Autor raczek12 Dodany 2012-03-12 18:30
OD EXTREMALNEJ CHOROBY DO EXTREMALNEGO SPORTU.
Mariusz uprawia ekstremalny sport rowerowy, kolarstwo górskie zjazdowe w skrócie downhill. Mariusz dotknięty jest bardzo rzadką destrukcyjną chorobą - zespołem Tourette'a.
Życie uprzykrzają mu ekstremalne tiki ruchowe i głosowe, ciało odmawia mu posłuszeństwa
Szuka sponsora na nowy sprzęt. Jego rower zjazdowy się rozsypał. Mariusz uprawia downhill juz... od 10 lat, startuje w mistrzostwach Polski, jest bodajże jedynym kolarzem touretykiem na świecie.
Teraz leczę się sportem. On mi pomaga odreagować, wyciszyć się i ochłonąć. Kocham sport rowerowy. Wsiadając na rower uciekam przed chorobą i złymi objawami, myślami. Dzięki mojej rowerowej pasji wychodziłem z niejednego załamania i depresji. To zdecydowanie lepsze niż leki po których nie wiedziałem jak się nazywam.
Więcej o Mariuszu http://www.facebook.com/pages/Fundacja-Tacy-Sami/107862462590798
Czy też macie takie ekstremalne zainteresowania?
Nadrzędny - Autor REA Dodany 2012-03-12 21:09
Raczku niekturzy tutaj mają bardo "ekstremalne" zainteresowania, ale związane głównie z siedzeniem na tyłku lub w oknie.
Gratuluję, pozdrawiam i życzę sukcesów :-), :0, :-)
Nadrzędny - Autor bluengel Dodany 2012-03-12 22:45
Jezuniu, Raaa, nie masz dzisiaj litości: NIE "niekturzy" lecz "niektórzy"... brrr.
Nadrzędny - Autor REA Dodany 2012-03-12 22:46
A nie czytaj, zajmij się czymś porzytecznym :-)
Nadrzędny Autor bluengel Dodany 2012-03-12 22:50
A dziękuję, skorzystam - rzeczywiście, czytanie twoich wypocin poŻyteczne być nie może. Cóż za samokrytycyzm:)
Wyłączam ciebie, straszna kobieto. Pstryk!
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Turystyka i rekreacja / Ekstremalnie (5121 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill