www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Praca na 1/2 etatu -proszę o poradę (1735 - wyświetleń)
- Autor Krakowiak Dodany 2012-03-27 11:34
Dzień dobry wszystkim.Zamieszczałem już raz prośbę o odpowiedź ,niestety nikt nie napisał .Ośmielam się więc raz jeszcze napisać.Bardzo proszę o poradę czy właściwy jest tok mojego rozumowania .Jestem zatrudniony na 1/2 etatu ,posiadam umiarkowany stopień niepełnosprawności.W styczniu tego roku otrzymałem zaświadczenie od lekarza medycyny pracy z adnotacją o celowości stosowania skróconych norm czasu pracy.Ile powinien wynosić mój miesięczny czas pracy.Mnie się wydaje ,że 1/2 etatu - 3,5 godziny na dobę i 17,5 godzin tygodniowo, no i w zależności ile dni ma dany miesiąc ok.70 godzin miesięcznie.Pracodawca dalej ustala mi grafik pracy na 80-84 godzin miesięcznie nie płacąc mi za dodatkowe godziny.Co gorsza wysłałem pismo do Państwowej Inspekcji Pracy i też otrzymałem informację,że nie przysługuje mi dodatkowe wynagrodzenie.Bardzo proszę o pomoc w wyjaśnieniu.Może ja czegoś nie rozumiem ,albo coś błednie interpretuję.Chodzi mi tylko o to ile powinienem pracować w ciągu miesiąca .Ilosć dozwolonych godzin dziennie czy tygodniowo nie madla mnie żadnego znaczenia.Bardzo dziękuję wszystkim za pomoc.
Nadrzędny Autor Centrum INTEGRACJA Dodany 2012-03-28 11:48
O ile nie pracujesz przy pilnowaniu to tok rozumowania wydaje się sensowny-  ½ etatu to ok. 70h miesięcznie.
A czy mogę otrzymać skan pisma z PIP na adres
warszawa@integracja.org
Bardzo ciekaw jestem jak napisali uzasadnienie.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Praca na 1/2 etatu -proszę o poradę (1735 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill