www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / Turnusy FIZJODAR www.fizjodar.pl (9363 - wyświetleń)
- Autor Fizjodar Dodany 2012-06-12 17:23
TYGODNIOWY PROGRAM TERAPEUTYCZNY
DLA DZIECI
Oferujemy tygodniowe i dwutygodniowe programy rehabilitacji dzieci. Istnieje możliwość zakwaterowania dziecka spoza Torunia wraz
z opiekunem – bezpłatnie. Prosimy o wcześniejszą rezerwację miejsca.
PROGRAM REALIZOWANY JEST  W PRZECIĄGU TYGODNIA
/ŁĄCZNIE 30 GODZ TERAPII/ OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU I OBEJMUJE 6 TERAPII DZIENNIE DOBIERANYCH INDYWIDUALNIE SPOŚRÓD PONIŻEJ WYMIENIONYCH:

1. KINEZYTERAPIA DLA DZIECI Z UWZGLĘDNIENIEM ĆWICZEŃ W KOMBINEZONIE DUNAG ORAZ ĆWICZEŃ WSPOMAGAJĄCYCH NAUKĘ CHODU;
2. TERAPIA INTEGRACJI SENSORYCZNEJ;
3. NEUROSENSOMOTORYCZNA INTEGRACJA ODRUCHÓW;
4. TERAPIA TAKTYLNA;
5. TERAPIA NEUROSTRUKTURALNA -
/MIĘŚNIOWO – POWIĘZIOWA/;
6. TERAPIA TWARZY;
7. ARCHETYPY – SCHEMATY RUCHU;
8. TERAPIA RĘKI;
9. MASAŻ;
10. KINEZJOLOGIA EDUKACYJNA;
11. TERAPIA PEDAGOGICZNA;
Konsultacja fizjoterapeutyczna przed rozpoczęciem programu – bezpłatna
      cena pakietu: 1800,00 zł
ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ ROZSZERZENIA PAKIETU O NASTĘPUJĄCE TERAPIE:
1. NDT – BOBATH – 60 min – 80,00 zł;
2. ZAJĘCIA LOGOPEDYCZNE, NEUROLOGOPEDYCZNE – 60 min – 70,00 zł;
3. DOGOTERAPIA – 45 min – 60,00 zł
Nadrzędny - Autor Sonka Dodany 2012-06-12 17:36
Proszę uszczegółowić - co tu jest b e z p ł a t n e   a co płatne, bo chyba jestem blondynką:-))      
Nadrzędny Autor REA Dodany 2012-06-12 17:41
:-)
Nadrzędny - Autor Sonka Dodany 2012-06-13 17:44
i...nie ma odpowiedzi, czyli tylko reklama...pod płaszczykiem "bezpłatnych" ofert...wstyd!
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2012-06-13 18:36
Bezpłatne zakwaterowanie dziecka wraz z opiekunem (pewnie tylko hotel, a wyżywienie płatne), bezpłatna konsultacja rehabilitanta - tak zrozumiałamm :-)
Nadrzędny - Autor Sonka Dodany 2012-06-14 11:51
Tak, Kryształku..."Konsultacja fizjoterapeutyczna przed rozpoczęciem programu – bezpłatna
      cena pakietu: 1800,00 zł"

I...to niby ta okazja?
Nawet, super okazja...
Spieszyć się, bo miejsc braknie...

Ile trzeba zarabiać, aby za tydzień rehabilitacji zapłacić 1800 zł???
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2012-06-14 18:36
Na pewno nie jest to oferta skierowana do rencistów, chociaż..., są tacy, którzy zbierają pieniądze poprzez fundację, czy inne organizacje. Takie czasy... :-)))
Nadrzędny - Autor Sonka Dodany 2012-06-15 08:32
Kryształku, a ile jest takich osób? Hę? Pojedyncze...a cała reszta ON to najczęściej biedaki, no bo wiadomo...Sorry, nie obrażam nikogo, ale taka prawda...
P.S. Ładny nick masz:-)
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2012-06-15 19:15
Dzięki Sonoka, nigdy nie prowadziłam statystyki ile osób jest w jakiej sytuacji materialnej. :-) Pewnie nikt nie wie, ale wiem, że niepełnosprawni nieźle sobie radzą :-)))
Nadrzędny - Autor Sonka Dodany 2012-06-16 16:47
Kryształeczku, ale z tego, co czytam na tym forum, to wynika, że nie bardzo sobie radzą...
Nie wiem, ale może to kwestia operatywności, znajomości wszelkich uprawnień i licho wie jeszcze czego...
Ja przez całe życie swoje, a mam go za sobą sporo, pracowałam, nie korzystając z niczego...głównie z powodu niewiedzy...no, bo skoro pracuję....
Mam koleżankę, która mnie oświeciła trochę...a ona właśnie ma się dobrze,  bo ma rentę, dodatek sierocy ( lat ponad 50!), dodatek opiekuńczy i pracuje...
Dzięki wiedzy wyniesionej od niej wystąpiłam o przyznanie stopnia niepełnosprawności i mam 153 zł...
Dla mnie najważniejsze, abym dalej dawała radę...chromolę ten ZUS!
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2012-06-16 17:45
Sonka - sama widzisz, koleżanka sobie radzi - Ty mniej (tak zrozumiałam). Ja niestety jestem do Ciebie podobna :-))), ale co tam..., śpię spokojnie :-)))
Nadrzędny - Autor Sonka Dodany 2012-06-17 13:48
Kryształeczku, nie to nie tak...Radzę sobie, bo pracuję, wszystko, co osiągnęłam i mam to właśnie dzięki pracy, czasami okupione wielkim wysiłkiem, wręcz ogromnym...

Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2012-06-17 14:08
Sonka - wydaje mi się, że dobrze zrozumiałam. Ja też sobie radzę, własną pracą i cieszę się z tego co mam, ale nie potrafię (jak niektórzy moi znajomi) korzystać z różnych pomocy. Nie mówię, że źle robią, tak po prostu mają. Jeden narobi się, inny pokombinuje - takie życie. Nie oceniam. Po prostu tak jest! :-)))
Nadrzędny Autor Sonka Dodany 2012-06-17 14:35
Dokładnie...
Dziękuję Bogu, za to, że dał mi siłę mieć to, co mam...a to z kolei daje mi poczucie zadowolenia, spełnienia i radości, że będąc ON mogę być wzorem dla OP (nawet):-)
A najbardziej boli mnie to, że jeszcze mi ktoś czegoś zazdrości...ale nie wie, ile wysiłku mnie to kosztowało...dziecko, praca, obowiązki...
Dobrego popołudnia,Kryształku...lecę...
Nadrzędny - Autor REA Dodany 2012-06-14 20:24
Znam wielu, którzy płacą prywatnie ponad 2000 i wierzcie czeka się w kolejce :-)
Nadrzędny Autor Sonka Dodany 2012-06-15 08:29
Rea, to masz bogatych znajomych...
Ja pracuję, ale wydanie 1800 zł za tydzień jest niemożliwe...
Pozostaje jeszcze do przeżycia 3 tygodnie, opłaty, leki i cala reszta...

no, ale...chcesz być zdrowy - musisz być bogaty (?)

Pozdrowienia, Reuś:-)
Nadrzędny Autor Fizjodar Dodany 2012-06-15 16:59
W razie niejasności proszę dzwonić pod nr telefonu 500 422 413 lub mailem na biuro@fizjodar.pl
Nadrzędny - Autor Fizjodar Dodany 2012-06-15 16:57
Bezpłatne zakwaterowanie dla opiekuna z dzieckiem w centrum Torunia, bez wyżywienia, bezpłatna konsultacja fizjoterapeutyczna przed rozpoczęciem turnusu.
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2012-06-15 19:17
To znaczy, że dobrze zrozumiałam ofertę :-))) A bliżej można wiedzieć gdzie w centrum? :-)
Nadrzędny - Autor Fizjodar Dodany 2012-06-16 10:38
ul. Poniatowskiego, jest to pokój z łazienką.
Nadrzędny Autor kryształek Dodany 2012-06-16 15:09
Ścisłe centrum to nie jest, ale bardzo blisko. Dziękuję za informacje, polecę znajomym, może skorzystają. :-)))
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / Turnusy FIZJODAR www.fizjodar.pl (9363 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill