www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / 10 marca - Dzień Mężczyzny (13803 - wyświetleń)
- Autor trolla Dodany 2013-03-09 20:57
To już jutro, kobitki, szanowne koleżanki i ...
pamiętajmy o naszych rodzynkach
Nadrzędny - Autor trolla Dodany 2013-03-10 10:30
UWAGA !!!
Dałam temat, ale cisza.
Więc Szanowni Panowie-Koledzy, Znajomi, Przyjaciele (za kogo się tam uważacie) z okazji Waszego Święta Wszystkiego Najlepszego, nieżyczę zdrowia, bo Wszyscy jesteśmy chorzy, ale życzę mniejszego cierpienia i NORMALNOŚCI w tym nienormalnym świecie pełnym barier i nietolerancji, braku "trzech schodków"
i spełnienia wszystkich marzeń nawet tych niezisczalnych i najbardziej zwariowanych
-:-)
-:-)
Nadrzędny Autor TadeuszP Dodany 2013-03-10 10:53
Dziękuję bardzo w imieniu własnym i (jeśli mogę) pozostałych mężczyzn.
A

>"trzech schodków"<


w dowcipach już nie ma.
Oby tak w życiu
Nadrzędny - Autor Valkiria Dodany 2013-03-10 10:31
Z okazji Waszego święta,duuużo zdrowia,radości,aby wszystkie skarpetki od pary sie znalazły,żeby ubikacyjna klapa sama opadała,żebyście gumy nigdy nie łapali a wszystko co krew Wam burzy i pianę z ust wywołuje-wielkim łukiem omijało.:-))
http://www.youtube.com/watch?v=wJNcuVYdHJQ
Nadrzędny - Autor nauta Dodany 2013-03-10 10:46
No i zrobiło się świątecznie.
Dzięki za pamięć i życzenia ;-)))))))
Nadrzędny - Autor easyrider Dodany 2013-03-10 10:48
dzieki za zyczenia,suuuuper wklejka.:-)))Kosciół obchodzi dzisiaj 40 męczennikow tzn ze my tacy umęczeni jestesmy?Ciekawe przez kogo?:-p
Nadrzędny Autor trolla Dodany 2013-03-10 11:13
Byli kapadockimi chrześcijanami w czasach rządów św. Konstantyna (święty prawosławny) i Licyniusza. W 313 obaj cesarze wydali Edykt mediolański, który wprowadzał wolność wyznania w Cesarstwie Rzymskim. Jednak współcesarz Licyniusz, władca wschodniej części imperium, kilka lat później przestał respektować dekret. W swojej części cesarstwa rozpoczął prześladowania, przygotowując się w ten sposób do walki z Konstantynem. Obawiając się przejścia oddziałów chrześcijańskich na stronę wroga chciał zmusić Błyskawicę do złożenia ofiary pogańskim bogom i tym samym wyrzeczenia się wiary w Chrystusa. Żołnierze odmówili modląc się i wychwalając Pana. Ukamienowanie więźniów nie powiodło się, więc bez odzienia wystawiono ich na mróz, a później zamarznięte ciała spalono w okolicach Sebasty.
Tyle mówi Ciotka Wikipedia. Zapewne chodziło o wyznawców ówczesnego kościoła koptyjskiego.
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2013-03-10 11:22
STO LAT CHŁOPAKI ZNISZCZCIE TEN ZASRANY ZUS ONI TEGO NIE LUBIEJA!!!:-)))))))))
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2013-03-10 11:33
Witaj MŁODA staruszko. Dziękuję za życzenia. :-)
Mam nadzieję, że moje żarty nt. Twojego wieku nie obraziły Cię.
W każdym razie nie taka była moja intencja.
A jeśli chodzi o ZUS to trudno będzie go zniszczyć skoro ma takich obrońców jak:
blu... i kilka innych osób.
Nadrzędny - Autor trolla Dodany 2013-03-10 14:30
oj uważaj kolego bo wspomniana osoba się odezwie, a już czytałam przypuszczenia że to wtyczka z wielkiej korporacji naliczjącej świadczenia dla emerytów i rencistów, jeszcze zgłosi Was do weryfikacji
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2013-03-10 14:32
To może po forumowej znajomości dostanie podwyżkę. :-)))))))))
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2013-03-10 14:47
Wcale bym się nie zdziwił gdyby to była wtyczka z ZUS-u.
Z taką "pasją" odbierać ludziom nadzieję może tylko osoba całkowicie pozbawiona empatii lub zatrudniona w tym niechlubnym celu.
Jeśli to drugie to trudno - co każą to robi ale jeśli to "bezinteresowna zawiść" to już problem natury psychicznej.
Ale też sytuacja nie jest beznadziejna bo do tych specjalistów można wybrać się bez skierowania.
Nadrzędny - Autor trolla Dodany 2013-03-10 14:50
toteż co mogę to doradzam na prv, bo jak widzę kasowanie ludzi którzy może są bardziej schorowani niż ja ale bardzie bezradni to trzeba im pomóc i wesprzeć, naturalny odruch i chyba dla normalnego człowieka bezświadomy, czy jak widzimy leżącego to go kopiemy, czy podajemy rękę, ale są niestaty osoby wyznające zasadę homo homini lupus est
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2013-03-10 14:59
Miła Bogusiu (przepraszam za tak familiarny zwrot),
na priv mogę do Ciebie napisać coś bardziej osobistego a w tych tematach, o których rozmawiamy nie mam nic do ukrycia. Jeśli ta osoba może komukolwiek zaszkodzić to ja jestem gotów spotkać się z nią, podać moje dane osobowe i nr renty.
Może będzie mogła w czymś mi "pomóc" albo doradzić :-)
Nadrzędny - Autor trolla Dodany 2013-03-10 15:48
już ci posłałam na prv (Bogusia pochodzi od Bogusławy a mojefo imienia nie da się zdrobnić, niestety to moja matka mnie unieszczęśliwiła taki wynalazkiem jak się dowiedziałam że mogę zmienić i gdzie to już zrezygnowałam bo zbyt dużo dokumentów a jeszcze akt urodzenia dziecka do wymiany by była)
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2013-03-10 15:52
Masz piękne imię. :-))
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2013-03-10 15:53
A po co zmieniać coś co jest ładne. Lepsze jest wrogiem dobrego. :-)
Nadrzędny - Autor trolla Dodany 2013-03-10 15:56
a mnie nie pasuje, i miewam z nim problemy, kilkukrotnie dostałam coś jako Bogdan i były to mandaty
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2013-03-10 16:46
Jeśli mandaty to niech by Bogdan zapłacił :-)
Nadrzędny Autor trolla Dodany 2013-03-10 17:15
ale mnie ciągali i nie wiem dlaczego a żadnego Bogdana nie znałam i nie znam
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2013-03-11 18:56
TADEUSZ Z TEGO CO CZYTAM TO NAWET WALDUS DLA MNIE TO STARY PIERNIK.:-))))))))))
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2013-03-11 21:12
No! Nawet myślał Cię adoptować bo nie ma własnych wnuków ale jest nieśmiały i nie wie jak Ci to zaproponować :-)
Nadrzędny - Autor trolla Dodany 2013-03-11 21:40
a to możliwe w tym wieku ?
chyba nie pozwolą bo powiedzą że za stary
Nadrzędny Autor easyrider Dodany 2013-03-12 09:30
nooo staremu nie dadza.:-))
Nadrzędny - Autor nauta Dodany 2013-03-10 11:37
Dzięki Staruszko i niech Ci ten z góry zapłaci za pamięć ;-))))
Nadrzędny Autor easyrider Dodany 2013-03-10 14:33
tez Starowniko dziekuje za pamięć.:-))))))
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2013-03-11 18:57
KTO NAUTEK,PILOT?;-)
Nadrzędny Autor trolla Dodany 2013-03-11 20:26
nieeeeeeeee kosmonauta
Nadrzędny Autor nauta Dodany 2013-03-11 21:31
nie Starowinko , wyżej ;-)))
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-03-10 18:40
Chociaż podobno robię tu za bramkarza  ale to też mężczyzna i chłop dlatego ogólnie dziękuję wszystkim odmiennej płci za życzenia. Nie wiem dlaczego niektórzy mówią płeć piękna ;-)
*) buziaczek dla pań
Nadrzędny Autor trolla Dodany 2013-03-10 20:39
dziękuję, przyjmuję
Nadrzędny Autor w-zetka Dodany 2013-03-12 16:06
No tak, a ponieważ tu net mam odmierzany jak dla chłopów pańszczyźnianych  co kilka dni, to życzenia będą w pewnym stopniu musztardą po obiedzie. A jednak...niech nam dalej tu pisze wszelki kwiat forumowy płci męskiej. Teraz pytanie jaki to kwiat...może czasem pokrzywy, może mięty i rumianku, a może bzów. Eeee...tam...zaraz mi pewnie zerwie net, więc nie powiem, kto z Was jest jakim 'kfiatkiem' w tym forumowym ogródku. :-) :-)
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / 10 marca - Dzień Mężczyzny (13803 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill