www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Witam chciałbym o sobie opowiedzieć:) (1871 - wyświetleń)
Autor Timo Dodany 2012-11-03 04:32 Zmieniony 2012-11-03 05:14
Witam serdecznie jestem tu nowy od wielu lat zmagałem się z epilepsjom nie korzystałem z renty teraz to robię. Os tanio okazało się że choruję na tle psychicznym depresja: ataki furii, agresja, huśtawki nastroju gorzej od kobiety itp. Potem jak się okazało mój lekarz stwierdził że mam uszkodzony mikro fragment mózgu powiedział w prost mam drobny autyzm, nie umiem się dogadać z otoczeniem, rodziną i innymi. Albo znajdzie się jakaś 1 konkretna osoba do dyskusji albo zwykły krytyk krytalski po to by po krytykować pośmiać się z resztą zdrowego aczkolwiek prymitywnego otoczenia jak żyję już 20lat nie pamiętam żeby było tak tragicznie jak teraz jest są bezczelni egoistyczni chamscy można powieść napisać jak się nawzajem nienawidzą nie wiem. Nie ważne pisze tu bo chce coś wiedzieć od was ludzi z problemami takimi jak ja. Od dziecka intersował mnie wszechświat, nauka, fizyka, informatyka od nie dawana, pirotechnika też ale najbardziej wszechświat fizyki kwantowej i elektronika. Fascynujące są koncepcje i projekty N.Tesli. Sam  wolnej chwili czytam książki z zakresu wielkich fizyków np A. Einstein. Sam mam koncepcję i pomysły na broń, pojazdy bez kuł, komunikację, i system ułatwiający życie ludzią. Polegający na tym że nie trzeba ciągle chodzić z dowodem ale coś w rodzaju neuroimplantu za pomocom skanera szczytuje owy urzędnik skanerem dane i nie musi się bawić w papierologie i obsługiwać kogoś 30 min tylko 3 minuty. Ale ludzie nie rozumieją tego szydzą ze mnie nabiją się mówią dziecko żyjesz w fantazji dziecinej obudzi się rozejrzyj się za pracą kobietą rodziną ta i tyraj do 67 za marne 900 zł. Mimo że ma rentę będę się starał o jej wydłużenie. Nie ważne gdzie się pojawię ciągle to samo albo mi kwaszą że mają 4 dzieci kredyty i mało zarabiają mimo że mają wykształcenie udowodnić mi że jestem marzycielem cwaniakiem leniem. Bez pomysłu na życie na garnuszku Polskim. Miałem parę nie przyjemnych sytułacji Pozwolę sobie je przytoczyć liczbowo.

1. Siedzę sobie na komendzie i zagaduję 1 panią sympatyczną ale od razu mówię bez zamiaru podrywania nie jest w moim guście gadam sobie wychodzi jej boss i odrazu z bez czelnym tekstem do mnie co chce od ciebie? , Co k.... podrywasz moją kobietę ja mowie daj mi pan spokój policja jest chcesz się kłuć zapraszam do sondu a on cwaniak jeden jak cie spotkam pobije itp. Dlatego unikam takich sytułacji i miejsc z młodzieżą klubów morzna tylko mieć skłądany nos na pamiątkę u chirurga. Od razu mówię jestem nie wierzący i nie zmieniam poglondów nawet jak ktoś nalega. albo poradzi idzi na chrystotekę nie idę bo dla mnie to zabawa dla ludzi z małym świto poglądem tak samo jak i kluby czy meczę . Pytam się są jeszcze ludzie kobiety mężczyźni na poziomie w ieku 18- 30 lat mało takich w mojej okolicy niestety.

2. przykra sytułacja to jak mój były kolega cągle chciał udowodnić że jestem nic nie wart i udowdnił zniszczył mi komputer i stronę sieciową na kturej miałem zarabiać ok nie zmam się na hakingu ale ja nie psuję bliźniemu jego pracy ktoś w to kasę wkłada:(

3. sytułacja najgorsza to jak mnie rzuciła była obecnie dziewczyna dla innego z powodu takiego że nie chciałem się żenić i robić jej dzieci ok ale mam wybur wybrałem wolność to ta potajemnie spotykała się z innym i po 6 miesiącach do zrobiła to wywaliła mnie ale to w taki sposób że ja spałem a przyszedł jej gach i wyjebał mi ciuchy przez okno i resztę żeczy na przystanek i ja w lesie musialem się przebierać w niskiej temperatóże              5 stopni to było wcześnie rano o 4 nawet koca nie pożyczyła wygnała jak pasa gorzej nawet a ja przez to chorowałem długo psychicznie i wirosowo. teraz jest szczęśliwa bo ma to co chce 1 wielki benc i słuszke w formie tamtego co mnie wygnał na jej polecenie. Ta ciekawe wątki życiowe miałem. Nienawidzę zdrowych ludzi za toza takom obojetność egoizm i za to że są nie czuli mają nas w nosie. A najbardziej mnie denerwóje jak się taka parka użala co my zrobimy mało mamy a tyle długów to po co brali ano by zasilić banki bo wierzą naiwniaki że kasę bank daje jak totolotek za free. A tak to jest jak nie czyta się umowy i nie pyta o szczegóły.
4. sprawa to moja głęboko wierząca rodzina potępiająca mnie jak Benkarta mimo że mam rodziców po ślubie a matka zaszła po ślubie w ciąże.
Jak nie ojciec się drze i truje to wujek i tak w nieskończoność. Mam rodzinę dużą i cała rodzina narzeka ciągle jaki ja jestem i kwasi poltkóje głupoty rozsiewa na mój temat po mieście i wstyd wyjść bez kaptura na dwór od razu mówię leczyć się leczę psychologa mam mówi mi ignorować   iść dalej. Zastanawiam się czy nie otworzyć swoje firmy oszcedność nadal kuluję z renty. a najlepszym sposobem na oszczędzanie to inwestowanie w złoto srebro np. w monety od pewnych źródeł to niezła lokata i niezły kapitał ale po długim leżakowaniu:)
Na razie czytam książki i oglądam filmy o nauce fizyce kwantowej. Gdyby nie książka strategie geniuszy to bym chyba nie wiedział co chcę myślę i wiem i rozumie wiele mam dużo pomysłów mimo że przeczytałem 7 rozdziałów ja est ich 14. Teraz zbieram się do kupy jestem od izolowany od ludzi bo uczę się zaocznie w prywatnej szkole LO. I odizolowałem się od wszystkich rodziny i ludzi ma dość ich kwaszenia jak oni mają los dla mnie mogą nie istnieć:) Nie wiem co robić iść na dyskotekę poznać kogoś a miedzy czasie nauczyć się tańczyć w szkole tańca sam nie wiem wolał bym siedzieć w domu i studiować książki aby stać się najmodrzejszym. ale czasami chce iść do ludzi to ludzie nie chcą ze mną rozmawiać mają mnie za dziwoląga znam takich jak oni samotnych bez nóg prowadzących firmy i dużo mających sukcesów lub z innymi problemami w wieku tych zdrowych oni tak nie kwaszą że mają tragicznie ze tamto śamto że dziecko czy bezpłodność czy sredycik. Musze to powiedzieć ludzie mają wg mnie kompleks na tle osobistym są zwistni i zazdroszczą wszystkim co mają marzenia a przy tym egoizm i ego 1 stopnia połączone z nienawiścią to mieszanka wybuchowa wg.Mnie. Na koniec dodam wszyscy mają okres i są marudni jak kobiety w ciąży. A rodzina najlepiej by mnie do muru uwiązała i kazała robić w kamieniołomie przy drodze z łopatą w rękach za przysłowiowe 1000 zł mnie takie zajecię nie bawi nie raduję mam ambicje. A dodam na koniec to przez to że się nie modlę do boga dlatego tak mam a jak bym się modlił wg teori rodzinki to bym miał kobietę, łopatę i dom. a tak to to mówią leni bo na rencie i koło się zamyka ciągle to samo. A czemu oni nie chcą tam iść? Postanowiłem iść na taniec morze kogoś na poziomie poznam nie z ciemniogrodem w głowie. A nie długo Planuję pójście do technikum informatycznego po LO uzupełnienie. Do innego miasta bo tu u mnie morzna bzika dostać wszyscy jacyś os tanio zburaczali nie ma co się dziwić jak więkoszość jest z wiśi gdzie ta kultura wiejska i to wychowania jak by z obory dopiero wyszli jak jakieś stado To na tyle Kochani miłego dnia życzę:) Sorrki za pisownię za pomniałem dodać też są z tym problemy:) "Przestań się patrzyć w tył  miecz przeznaczenia ma 2 ostrza 1 jesteś ty 2 jest śmierć" Moje ulubione powiedzonko w tej Kwesti z pewnej Gry.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Witam chciałbym o sobie opowiedzieć:) (1871 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill