www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Sąd i biegli sądowi (2026 - wyświetleń)
- Autor małgorzata1980 Dodany 2014-10-09 09:14
W lutym dostalam z sadu pismo informujace, ze przydzielili mi do badania neurologa, ortopede i kardiologa. Neurolog i ortopeda OK bo to sa specjalnosci, ktorych dotyczy moja choroba ale na serce to ja sie NIGDY nie leczylam. No ale pal szesc. Zbadal mni eten kardiolog, oczywiscie opinia negatywna czego sie spodziewalam. Nastepne wezwanie z data badania dostalam do neurologa, ortopedy i internisty. I teraz moje pytanie. Czy mozna sobie ot tak dolozyc po 10m-cach oczekiwania na date badania tego interniste? Przeciez na poczatku sad mi go nie przyznal?
Nadrzędny - Autor Centrum INTEGRACJA Dodany 2014-10-09 09:28
Sąd może decydować o konieczności przeprowadzania badań przez biegłych lekarzy.
Nadrzędny Autor małgorzata1980 Dodany 2014-10-09 09:30
no to zadecydowal ze ma mnie badac neurolog, ortopeda i kardiolog wiec skad po 10m-cach wytrzasnal interniste? W sumie kardiologa tez dostalam bez potrzeby bo serce mam zdrowe i nigdy u kardiologa nie bylam.
Nadrzędny Autor małgorzata1980 Dodany 2014-11-16 20:23
a co jesli biegli nie wywiazali sie z terminu wydania opinii?
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Sąd i biegli sądowi (2026 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill