www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / zanizenie grupy inwalidzkiej i wskaznika placowego... (1572 - wyświetleń)
Autor bogdan.senkowski Dodany 2007-04-01 12:32
Od  1996r. tj.:0d: 11-stu  lat  prowadzone  sa  nierzetelnie  procesy!.Pozostawiono  mnie  obecnie  bez obro-
ncy- adwokata!.Nie  wiem  gdzie?  moge  otrzymac  POMOC!. Pisalem  do: Ministra Sprawiedliwosci  RP zgodnie
w  mysl  Art.-398[2]  i  398[5], lecz  nie  przekazano  tego  Prokuratorowi  Generalnemu  RP  ,  a  nastepnie  odpisano  mi, ze  minal  termin. Ja  nie  zawinilem, lecz  Ministerstwo  j/w. Ponadto  nadmieniam, ze  11-scie
lat! - to  jest  PRZEWLEKLOSC!, ktora  w  Sadach  jak  i  inne  nie  byla  przedmiotem  postepowan. Odrzucono    KASACJE  WYROKU  Sadu  Apelacyjnego  w  Gdansku  do  Sadu  Najwyzszego  w  Warszawie; sporzadzonej  KASACJI  przez  adw.-obronce. Tak  nierzetelnie  postapiono  w  wielu  sprawach-argumentach.Dlatego  odwo-
lalem  sie  wg  prawa  do  Ministra...j/w.Brak  prawa  i  sprawiedliwosci  doprowadza  do  dobijania  Spolecze-
nstwa  RP.W  Demokratycznym  Panstwie  Prawa  - nie  mozemy  na  tego  typu  postepowania-patologie
dawac  przyzwolenia. Nie  wolno  wbrew  Prawu  i  Sprawiedliwosci, wbrew  dowodom... itd. - pozwolic  na
tego  typu  postepowania. Zatem  PROSZE  osoby  kompetentne  o  POMOC  w  zalatwieniu  spaw, ktore  nie  maja  konca,ktore  krzywdza  osoby  niepelnosprawne, wykorzystuja  ich  niepelnosprawnosc  i  pozbawiaja ich
mozliwosci  ubiegania  sie  0  swe  prawa  i sprawiedliwosc, o  swe  racje  w  pelni  zasadne  potwierdzone  dowodami,ktorych Sady nie  odniosly  sie  do  nich  .it. itp..Wszystkie akta  znajduja  sie  w/w Ministerstwie,
u  Rzecznika  Praw  Obywatelskich,Premiera  RP, Prezydenta  RP... itd, lecz  z  odpowiedziami  mi, ze  zostana  sprawy  pozytywnie  rozpatrzone  i  przekazane  kompetentnym  Organom, ale  przez  11-scie  lat!
NIC  NIE  ZROBIONO!  w  tym  kierunku. Z  tego  tytulu  jestem: BEZ  SRODKOW  DO  ZYCIA!, LECZENIA!, ZAKUPU  LEKOW  NIEZBEDNYCH  MI  DO  ZYCIA!  itd.
ZDEFRAUDOWANO!!!  Nasze  skladki  ZUS, a  teraz  zaniza  sie  Nasze  swiadczenia  emerytalno-rentowe!.
                                                           Z  powazaniem  i  szacunkiem
dyskryminowany!, postponowany!, pomawiany  i  niekiedy  bezprawnie  obwiniany, NIEPELNOSPRAWNY!...
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / zanizenie grupy inwalidzkiej i wskaznika placowego... (1572 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill