www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / świadczenie rehabilitacyjne (5084 - wyświetleń)
- Autor ewelka Dodany 2013-01-05 16:58
witam wszystkich,
w sumie to nawet nie mam pojecia jak sie tu poruszac=posługiwac...ale błagam pomóżcie; musze napisac odwołanie od dezycji zus - nie przyznano przedłużenia świadczenia rehabilitacyjnego
Nadrzędny - Autor REA Dodany 2013-01-05 17:54
Na decyzji jest pouczenie: gdzie i w jakim czasie piszesz odwołanie. Pamiętaj o napisaniu nr sprawy. Piszesz zwyczajnie: odwołanie od decyzji takiej a takiej z dnia... Pod spodem, np. nie zgadzam się z decyzją.... i wnoszę o .... Niżej "uzasadnienie" i piszesz dlaczego uważasz, że powinnaś mieć przedłużone świadczenie, podpis i tyle :-)
I tak właściwie bez względu na treść wezwą cię na komisję lekarską. Dobrze jest poprzeć to tym, że jeszcze jesteś chora lub (i) doszło inne schorzenie. Możesz zasugerować turnus rehabilitacyjny. Gotowce są chyba też w necie :-)
Nadrzędny - Autor ewelka Dodany 2013-01-05 17:59
dzieki dzieki...

wyslałam wiadomosc poza forum...licząc na pomoc :-)
Nadrzędny - Autor REA Dodany 2013-01-05 18:08
Odpisałam :-)
Nadrzędny - Autor ewelka Dodany 2013-01-05 18:10
niooommmm hmm :-)
Nadrzędny - Autor REA Dodany 2013-01-05 18:23
Nie nioooom, tylko ten czas co tutaj spędzasz to byś pytanko - hasło wrzuciła w google i już byś pisała. Ty wiesz na co jesteś chora, czemu ci dalej nie dali, czym poparty wniosek itd. Nie musi to być poemat, ważne odwołać się w terminie, dalej i tak będzie rutynowo :-)
Nadrzędny Autor ewelka Dodany 2013-01-05 18:25
spoko, spoko...radze sobie

bez takich ....
Nadrzędny Autor ewelka Dodany 2013-01-05 18:50
i dziękuje
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / świadczenie rehabilitacyjne (5084 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill