www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Praca licencjacka - ankieta dla osób po urazach kręgosłupa (1184 - wyświetleń)
Autor GrzLeb Dodany 2016-06-10 17:44
Dzień dobry

Jestem studentem V semestru studiów licencjackich na kierunku "Turystyka i rekreacja", ze specjalnością "Dietetyka w turystyce i rekreacji". Piszę pracę licencjacką pod tytułem "Problemy żywieniowe w turystyce i rekreacji u osób niepełnosprawnych ruchowo, ze szczególnym uwzględnieniem osób po urazach kręgosłupa". Temat tego rodzaju jeszcze nigdy nie został podjęty w żadnej polskiej pracy dyplomowej, a co za tym idzie, bardzo ciężko jest znaleźć związane z nim materiały naukowe. Między innymi właśnie z tego powodu wypełnienie przez Państwa poniższej ankiety bardzo by mi pomogło.

https://docs.google.com/forms/d/1LOnGU6bdupR1tZzU9uESnTleaZbFkRTaDh36mMENvzw/viewform

Ankieta skierowana jest do osób dorosłych po urazach kręgosłupa (jest oczywiście anonimowa). Zawarte są w niej w głównej mierze pytania jednokrotnego lub wielokrotnego wyboru, a także parę opcjonalnych pytań z możliwością udzielenia krótkiej odpowiedzi pisemnej.

Z góry serdecznie dziękuję za wypełnienie ankiety.

Pozdrawiam
Grzegorz.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Praca licencjacka - ankieta dla osób po urazach kręgosłupa (1184 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill