www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Stopień niepełnosprawności gdzie i jak? (3000 - wyświetleń)
- Autor gabpas Dodany 2013-03-07 12:23
Chciałabym złożyć wniosek do powiatowego zespołu do spraw orzeczenia o niepełnosprawności gdyż mam problemy z kolanami /3 artroskopie kolan i obecnie czekam na komisję kwalifikacyjną do endoprotez kolan/ a 2 tygodnie temu miałam wypadek komunikacyjny i miałam pęknięte 2 kręgi lędźwiowe/jestem po operacji/, wiem że czeka mnie rehabilitacja dlatego  chciałabym uzyskać takie orzeczenie i nie wiem jak to się robi ,prosze o pomoc
Nadrzędny Autor trolla Dodany 2013-03-07 12:57
należy pobrać wniosek w orzecznictwie i wypełnić jest tam również miejsce na opinię lekarza, należy zebrać stosowną dokumentację medyczną tzn wszelkie diagnozy od specjalistów i opinie przez nich sporządzone następnie wniosek złożyć razem z dokumentacją i czekać na wyznaczenie terminu badania, ważane też będą rokowania i opis z epikryzy
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Stopień niepełnosprawności gdzie i jak? (3000 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill