www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / Protezy udowe na sprzedaż nowe, stopa Assure, kolano Streife (4315 - wyświetleń)
- Autor seba82 Dodany 2013-03-01 22:25 Zmieniony 2013-03-01 22:42
Witam, mam do zaoferowania dwie nowe protezy udowe. w skład protezy wchodzi staw kolanowy pneumatyczny 3A1000 streifeneder http://ortocentrum.com.pl/new/index.php?option=com_content&task=view&id=63&Itemid=74  i stopa węglowa Assure http://ortocentrum.com.pl/new/index.php?option=com_content&task=view&id=74&Itemid=47. Nie mam pojęcia ile coś takiego jest warte, wiadomo leje nadają się już tylko do kosza, a nikt nie podał nam ceny poszczególnych elementów. Mam nadzieję, że 5 tyś za kolano i stopę to niewygórowana cena, jest to 25% wartości jeden kompletnej protezy. Chcę sprzedać, gdyż w szpitalu w czasie rehabilitacji okazało się, że mój Tata nie ma szans na poruszanie się na jakichkolwiek protezach ;/ Mamy teraz dwie zbędne, użyte 4 razy po 10 min :-( Trochę wprowadzono nas wcześniej w błąd i taki efekt. Teraz pieniądze które zostały wydane na protezy potrzebne są na wózek i dostosowanie schodów dla osoby niepełnosprawnej. Protezy znajdują się na śląsku, w razie potrzeby można je zobaczyć. Kontakt sebastianles82@gmail.com tel.500357642 mam nadzieję, że komuś się przydadzą.Dodam jeszcze, że protezy zostały wykonane dla mężczyzny o wadze 70kg i wzroście 170cm, leje są tymczasowe jeśli ma to jakieś znaczenie.
Pozdrawiam Seba 
Nadrzędny - Autor barnaba2 Dodany 2013-03-09 09:14
a pisaliście coś o stopie ? mam amputacje śródstopia tzw pirogowa, możecie mi cos opisać bliżej co do tej protezy ? Możecie dokładnie wytłumaczyc co to oznacza Assure ? to nazwa firmy ?? I czy jest to cała stopa czy sam but ortopedyczny ?? czekam na info, dzieki i pozdrawiam
Nadrzędny Autor seba82 Dodany 2013-03-09 11:27
Wydaje mi się, że więcej się już nie da napisać, nie jestem protetykiem ;/ Jest to proteza udowa, a więc proteza po amputacji ponad kolano. Assure to model stopy, a producent to Ossur. Z angielskiego assure to upewniać się, zabezpieczyć się, więc pewnie producentowi chodziło o bezpieczeństwo użytkowanie tejże stopy :-) ja tak to rozumiem. Pozdrawiam
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / Protezy udowe na sprzedaż nowe, stopa Assure, kolano Streife (4315 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill