www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / Co sądzicie o OSW Radość Ustka??? (3948 - wyświetleń)
- Autor bramkarz33 Dodany 2013-03-30 14:28 Zmieniony 2013-03-30 14:33
Witam Serdecznie

Jak pisałem jadę z mamą do OSW Radość w Ustce i nie mam negatywnego nastawienia co do tego ośrodka.
Ja mam termin od: 12 czerwca do 3 lipca,napewno będzie super,a że musimy chodzić na zabiegi do pobliskiego zakładu przyrodoleczniczego,to sama frajda,spacery przecież są wskazane.
Cieszę się bardzo,ponieważ mam blisko morza,po zabiegach,będe całe dnie tam spędzał.
Nie przyjechałem się bawić do rana,tylko się podleczyć i na chwilkę oderwać się od problemów. Ale, jesli zobaczę w obrębie OSW niepokojącego, od razu bede interweniował,ja tak nie odpuszczę.

                  P I L N E  !!!

        Jeśli ktoś z państwa, będzie jechał do sanatorium 11-go bądz 12 czerwca chętnie można się przyłączyć do nas,bo my będziemy jechać:

Dzien wczesniej tj.: 11.06.2013 r., z Dworca PKS Warszawa Zachodnia autobusem o 21.30 a na miejscu bedziemy na 6.30 dnia przynajmniej dnia nie stracę.

Dzwońcie: 514622836,661309749 Marcin
Nadrzędny Autor re12nia Dodany 2013-04-01 12:41
Aby znależć osoby do wspólnej jazdy,wejdz na stronę www. forum sanatorium. Tam jest dużo informacji o sanatoriach a także możeszz poszukać osoby które jak rozumiem z Warszwy pojedziesz do Ustki.Ja jadę na turnus rehabilitacyjny do Jarosławca,byłam w Ustce-ale tylko odwiedzić koleżankę w "Pomorzu" Życzę dobrej pogody i dobrego towarzystwa oraz skutecznej rehabilitacji.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / Co sądzicie o OSW Radość Ustka??? (3948 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill