www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Ankieta na temat Życia po Amputacji kończyn dolnych (3280 - wyświetleń)
- Autor Madzia89 Dodany 2013-06-23 17:22
Witam nazywam się Magdalena Andrzejewska i prowadzę badania do pracy magisterskiej na temat życia osób po amputacji kończyn  dolnych. Mam do Państwa ogromną prośbę o wypełnienie ankiety właśnie na ten temat.

ANKIETA-kliknij tutaj
Nadrzędny - Autor madziae89 Dodany 2013-06-23 21:25
Wiem, że takich ankiet wypełnialiście mnòstwo, ale na prawdę pomogliby mi Państwo bardzo wypełniając je.
Nie tylko dla tego zarejstrowałam się na tym forum chciałabym poznać inny punkt widzenia co do prowadzenia rehabilitacji a także w przyszłości pomagać ludziom. Wiem jak to jest, gdy nie otrzymujesz pomocy sama tego doświadczyłam w wieku 7 lat po wypadku samochodowym. Wtedy leżałam 2 godz. na korytarzu ze wstrzasnieniem mòzgu, po 2 h dopiero przeniesiono mnie na sale wtedy nie moglam chodzic bo mialam tak obite nogi. A po szpitalu zero rehabilitacji. Do dziś odczuwam tego skutki.
Dlatego teraz chcę dowiedzieć się jak mogę pomóc innym. Chcę żeby pacjenci, którymi będę miała zaszczyt się opiekować otrzymali ode mnie wystarczającą pomoc i wsparcie. Pośrednio moge się tego dowiedzieć przez ankiety wypełniane przez Państwa. Poznając Wasze problemy . Dlatego proszę o wypełnianie ankiet.
Pozdrawiam Madzia :-)
Nadrzędny Autor madziae89 Dodany 2013-07-11 06:44
proszę o wypełnienie jeszcze tylko 4 ankiet będę bardzo wdzięczna
Madzia :-)
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Ankieta na temat Życia po Amputacji kończyn dolnych (3280 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill