www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Stały Dodatkowy dochód (4846 - wyświetleń)
- Autor dzasper88 Dodany 2013-08-09 23:17
Witam
Jestem nowy, nie za bardzo znam sie na forach.
Mam na imię Piotrek. Mam 25 lat. od urodzenia choruje na MPD. jak każdy borykam się z problemami finansowymi. potrzebuje sponsora na kwotę o 900zł jednorazowo.
Bardzo by mnie interesował stały sponsoring na 700zł miesięcznie lub do uzgodnienia. w zamian mogę wykonać jakieś prace online. Znam sie na necie. Wspomniane 900zł trzeba mi na opłacenie zaległych rachunków typy; internet, prąd. z tego co dostaje z opieki społecznej w sumie tylko na rachunki starcza. niestety teraz chciałem sobie laptopa kupić to też 2 miesiące nie płaciłem rachunków by odłożyć, dla tego naliczyli mi 900zł.

bardzo proszę o pomoc.

udzielę wszystkich informacji jak i dowodów wiarygodności  
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-08-10 01:44
To Ty Piotrek masz wymagania typowe dla ZUS  :-) oni też w okolicach takich kwot oscylują ;-)
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2013-08-10 07:32
Dobre. Chce laptopa to nie place rachunkow.
Nadrzędny Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-08-10 20:28
Zastanów się sekundę , zanim powiesz nie chcę pomóc
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-08-10 08:56 Zmieniony 2013-08-10 08:58
Witaj Piotrek.
Fajnie, że nie owijasz w bawełnę i powiedziałeś, że to na laptop. Ten pęd do nówki nierdzewki umiem zrozumieć, ale to nie zwalnia od myślenia. Laptop kup na raty, łatwiej Ci będzie znaleźć sponsora, ktory za Ciebie ok.40 miesięcznie zapłaci.Chyba, że chcesz śmigacz do gier za ca 6000 kupić, wtedy na takie raty chyba nie ma. Rachunki to jest rzecz święta, nawet, jak nie ma na okrasę do chleba, więc to był błąd, niestety.
Nie piszesz, czy już kupiłeś laptopa, czy nie. Zakładam, że masz stary, bo skoro umiesz pracować online, to na czymś się nauczyłeś.
A więc jeśli nie kupiłeś, to zapłać te rachunki "natentychmiast":-)
Potem kup na raty ze sponsorem, przyjaciółmi lub sam.
Tyle na początek i życzę rozwiązania problemów. Niestety pomóc Ci nie mogę, bo w swoim otoczeniu juz jak mogę pomagam, choć tak naprawdę to naprawdę szczątkowa pomoc, bo ile można pomagać z renty. Wnukom czekoladę i lody kupować.:-)
Nadrzędny - Autor dzasper88 Dodany 2013-08-10 10:19
dzięki za zainteresowanie.
Owszem posiadam komputer stary PC który co tydzień coś w nim  siada najczęściej system.
rat sie boje tak mnie nauczono nie wiem czemu raty zle mi się kojarzą.
Fajt że napisałem że chciałbym mieć 700zeta dodatkowego dochodu stałego to tylko marzenie przelane z mojej głowy na forum (marzenie jak wnioskuje nierealne).
Przyznano mi 600zł renty socjalnej, rachunki za net opłacam sam bo tylko ja korzystam, prąd dziele z rodzicami  do tego woda i wyżywienie. tak naprawdę zostaje mi 50 zeta na przyjemności, nie mówiąc o realizacji marzeń. Rodzice są te na rencie więc tak czy siak muszę im pomóc przynajmniej na tyle ile potrafię w utrzymaniu domu.
wiec sami widzicie.

pisząc to wszystko na forum nie oczekiwałem na pomoc bo wiem jaka jest mentalność Polaków. Po prostu chciałem sie z kimś podzielić swoimi problemami.
i bardzo dziękuje za odzew 
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-08-10 11:01
Wpadaj, daj się poznać innym, a nóż, a widelec, ktoś się z czytających znajdzie, kto spełni marzenie, bo mu nie ubędzie zbyt wiele. Wiesz co? Ja wierzę, że marzenia się spełniają. :-)
Nadrzędny - Autor dzasper88 Dodany 2013-08-10 11:06
dzięki ;-)

Mi tej wiary z dnia na dzień ubywa. Ale to już osobna historia.

Nadrzędny Autor Nachbar Dodany 2013-08-10 12:54

>rat sie boje tak mnie nauczono nie wiem czemu raty zle mi się kojarzą.


Poniekąd masz rację, bo raty obłożone są "daniną", która podraża całe przedsięwzięcie. Chcąc spełnić swoje marzenie lepiej zacząć oszczędzać. Sam ustal wysokość "raty", którą co miesiąc odłożysz ze swoich pieniędzy w przysłowiową skarpetę. Może w tym czasie trafi się jakaś okazja lub sponsor, a nawet gdyby się nie trafiła, to i tak będziesz mógł zapłacić gotówką. W dodatku sprzętu na rynku jest dużo, to i ceny spadają.
I nie trać wiary, skoro masz marzenie. Właśnie to marzenie powinno Ci dodawać siły.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Stały Dodatkowy dochód (4846 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill