www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / Aktywność zawodowa niepełnosprawnych - pisze swój o swoich (1428 - wyświetleń)
Autor bedaj Dodany 2011-05-10 19:15
Witajcie,
przeprowadzam badania dotyczące aktywności zawodowej osób niepełnosprawnych, sama też należę do tego grona, a badania są mi potrzebne do pracy magisterskiej. Zależy mi na tym, aby w badaniach wzięły osoby z różnym rodzajem niepełnosprawności, stąd mój post tutaj. Stoczyłam wielki bój z promotorem, bo chciał, żebym zbadała czy niepełnosprawność jest przeszkodą w aktywizacji zawodowej. Ja mu na to, że tego ja nie muszę badać, bo ja to wiem! Wreszcie uległ, ale musiałam wprowadzić zmiany i zostało mi coraz mniej czasu, więc działajcie szybko i wygarniajcie wszystko co Wam w duszy gra. Jeśli chcecie napisać coś poza ankietą piszcie na prv, jeśli chcecie żeby wypowiedź została umieszczona pod wynikami ankiety dajcie znać, uczynię to z przyjemnością (podpisuję inicjałami lub pseudonimem "artystycznym" :-), jak wolicie). Sama zdążyłam już nieźle obsmarować system wsparcia niepełnosprawnych w Polsce w części teoretycznej, teraz liczę na Wasz odzew.
Ankieta jest w pełni anonimowa, wyniki posłużą do podsumowania pracy, zostaną ewentualnie udostępnione organizacjom działającym na rzecz niepełnosprawnych, w nadziei, że pomogą usprawnić system wsparcia osób niepełnosprawnych na rynku pracy. Wszystkich chcących poratować styranego studenta proszę, więc o wypełnienie ankiety na stronie:

http://www.ankietka.pl/ankieta/60219/aktywnosc-zawodowa-osob-niepelnosprawnych-prawdy-i-mity.html

Wyniki będą dla mnie widoczne od razu po wypełnieniu, nigdzie nie trzeba odsyłać wypełnionego kwestionariusza.

Dzięki serdeczne za pomoc - będę wdzięczna jeśli przekażecie dalej.

Justyna
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / Aktywność zawodowa niepełnosprawnych - pisze swój o swoich (1428 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill