www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / psycholog (3211 - wyświetleń)
- Autor Ania k Dodany 2007-09-25 10:25
Witam,
gdzie szukać bezpłatnych porad psychologicznych przez internet?
Z góry dziękuję
Pozdrawiam
Nadrzędny Autor bluengel Dodany 2007-09-25 18:22
Jeśli poszukasz - znajdziesz sama. Ale... zdecydowanie odradzam takie praktyki, a szczególnie z nich korzystanie. Dobry fachowiec nie będzie doradzał w istotnych, życiowych problemach nie widząc pacjenta a jeśli się tego podejmie - to nie fachowiec tylko laik. Można w ten sposób zaszkodzić sobie i innym. Radzę jednak spróbować lepszej drogi.
Nadrzędny - Autor asiatko31 Dodany 2007-09-27 12:12
Ja znalazłam dobrego psychologa w przychodni i nic za to nie płace. Szukałaś w przychodni ??
Nadrzędny Autor Ania k Dodany 2007-09-27 12:39
Ja znam swoich psychologów w przychodni i mnie nie zachwycają!
Chodziło mi o jedną poradę.
Ok- koniec tematu
Nadrzędny Autor Centrum INTEGRACJA Dodany 2007-10-03 10:57
Podajemy adresy stron internetowych, za pośrednictwem których można bezpłatnie korzystać z pomocy psychologicznej:

www.acpp.ukw.edu.pl – Akademickie Centrum Pomocy Psychologicznej, działające przy Akademii Bydgoskiej im. Kazimierza Wielkiego w Instytucie Psychologii.
                                Telefon aktualny:  052 370 84 08
www.zdrowemiasto.pl

www.ptt-terapia.pl

Jednocześnie informujemy, że Stowarzyszenie Przyjaciół Integracji odpowiadając na potrzeby osób niepełnosprawnych utworzyło sieć Centrów Integracja w Warszawie, Krakowie, Zielonej Górze i Gdyni. W każdym z nich zatrudniony jest również psycholog, który odpowiada na pytania osób zgłaszających się.

Centrum Warszawa: e-mail: warszawa@integracja.org
Centrum Kraków: e-mail: krakow@integracja.org
Centrum Zielona Góra: e-mail: zielonagora@integracja.org
Centrum Gdynia: e-mail: gdynia@integracja.org

Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / psycholog (3211 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill