www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Dotarło (6936 - wyświetleń)
- Autor Gollum . Dodany 2014-11-09 14:42
?
Nadrzędny - Autor szczerbaty Dodany 2014-11-09 16:14
CHYBA CIE POGIELO?
Nadrzędny Autor asia025 Dodany 2014-11-09 16:18
Teraz już nie wiem, kto jest kto, hehehe:)))))))) ale to wesołe. Też sie przebiorę. Jolusia jedenastusia zaczeła jejejeje :-))))))))))
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2014-11-09 17:00 Zmieniony 2014-11-09 17:05
To się nazywa zaburzania osobowości.
Rozdwojenie jaźni, do tego brak samoakceptacji połączone z brakiem akceptacji innych co prowadzi do poważnej depresji psychiczno-maniakalnej - bez specjalisty się nie obejdzie - ale nie dentysta, tu już nie masz czego leczyć - choć tu raczej też nie.

Nie umiesz dobrać własnego indywidualnego, niepowtarzalnego nick'a?
Jak widac nie - nawet avatar'a skopiowałeś - cóż za błyskotliwość umysłu - tylko pozazdrościć takiego sprytu - no i nikt się nie połapał panie Gollum[spacja][kropka]/.szczerbaty./wielokropek/gollum - i kto wie ilu jeszcze.
Nadrzędny - Autor Gollum . Dodany 2014-11-09 17:56
Jaki Ty jestes domyślny.  Twoja inteligencja mnie poraża i onieśmiela !

Wbrew wszystkim Waszym kombinacjom ja nikogo nie próbuję oszukać. 
Nie zmieniam nickow(po cichu) ani płci. Nadal jestem sobą.
Gollumie bez kropki vel ....vel....( nie pytam Ciebie nawet nie chce wiedzieć)
To tylko pokaz i sprzeciw wobec wielonickow, bo widzisz jakie to proste? A może nie dostrzegasz gdzie tkwi problem?
Może .....
Nadrzędny Autor asia025 Dodany 2014-11-09 18:05
Mamusia mi podpowiada, że dopuki kogoś coś nie tyczy to go krzywda innych nie dotyka.  I że ktorys ze szczerbusiów walczy waszą bronią hehehehe:)))))
Tatus mówi, ze to nieprawda, ze to kto inny a nie nasz szczerbus, tylko pieczywko fermentuje dla rozrywki.
Zaraz sie pokłucą hehehehe:))))))))))
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2014-11-09 18:07
Idź się leczyć - na nogi bo na głowę zdecydowanie za późno.
Sprzeciw wobec wielokontom - kto te wielokonta tworzy - jak narazie to tylko ty i tylko ty podszywasz się pod innych - już nawet pod asię - tą której tak broniłeś. Glizdowatość ludzka nie zna granic.

Nadal nic nie udowodniłeś tą zmianą nick'a - nawet to, że dodałeś mój avatar nic nie zmiania - musiałbyś jeszcze mieć rozum żeby umieć z niego korzystać - może wówczas udałoby ci się mnie naśladować.
A nick mój nadal jest jeden na forum - i choćbyś nie wiem jak się dusił i wytężał - takiego samego nie będziesz miał.

A - przepraszam, udowodniłeś - że jesteś błaznem.
Nadrzędny - Autor asia025 Dodany 2014-11-09 18:09

> ty podszywasz się pod innych - już nawet pod asię


GDZIE???????????? a to QQQQQ!!!!! GDZIEEEEEEEE???????????
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2014-11-09 18:13
To tylko taka prowokacja :D

Uważaj asiu na przyjaciół - oni potrafia ranić bardziej niż obcy. Jeszcze się przekonasz.

Nie, nie próbuję wkraść się w twoje łaski, spoko, nie musisz się obawiać. Jest to po prostu szczera rada.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-11-09 18:15
Asia to stały bywalec tego forum, ona rad nie potrzebuje. Też nik zmieniła na ładniejszy. :-)))))))
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2014-11-09 18:21
Powiem tak:
Nie interesuje mnie kto jaki miał nick, czy go zmienił czy nie, ale jeśli ktoś używa kilku/nastu nick'ów jednocześnie i próbuje sie pod kogoś podszyć to już zupełnie inna bajka - jakby to nazwać (jest takie sworzonko tchórzofredka) - może tchórzognida? O - to bedzie to - nowy nick dla .sczerbaty./wielokropek/gollum/Gollum[spacja][kropka] - tchórzognida - idealne, wyjątkowe no i niepowtarzalne
Nadrzędny Autor Gollum . Dodany 2014-11-09 20:52
Gollumbezspacjikropki powiedział

> Powiem tak:
> Nie interesuje mnie kto jaki miał nick, czy go zmienił czy nie, ale jeśli ktoś używa kilku/nastu nick'ów jednocześnie i próbuje sie > pod kogoś podszyć to już zupełnie inna bajka - jakby to nazwać (jest takie sworzonko tchórzofredka) - może tchórzognida? O - to > bedzie to - nowy nick dla .sczerbaty./wielokropek/gollum/Gollum[spacja][kropka] -  - idealne, wyjątkowe no i niepowtarzalne.


A ja Ci powiem tak.
Sam sobie zaprzeczasz!
Twierdzisz ze kazdy nick jest inny i nie da sie go podmienić.
Czy ja się podszywalem? NIE . Wpisy byly w Twojej obecnosci i jakby na Twoje życzenie.
Chyba masz na tyle rozsadku aby to zrozumieć i wychwycić różnice?
To o co Ty sie tak kłócisz i obrażasz interlokutora ? Zastanow się!  Bo niby nie wazne dla Ciebia jaki kto ma nick!
Poczytaj swoje wpisy i porownaj.
Czy ja Ciebie obrazilem w jakims wpisie??????  NIE !
A Ty jak przedszkolak co chwilę "pokazywałeś język"
Nadrzędny - Autor asia025 Dodany 2014-11-09 18:22
Wróżka lidzia????? sądze ciebie według siebie?  hehehehe :-))))))))))) ty za to bronisz swoich przebrań hehehehe :-))))))))) taka świętoje....  a takie świnskie bajeczki pisze hehehe:))))))))))
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-11-09 18:31
Jeśli widzisz w nich coś świńskiego, to Twój problem. Jednak mam honor i zawsze podpisuję się tym samym nikiem.
Nadrzędny Autor Gollum . Dodany 2014-11-09 18:34
Lidzia z niczym nie ma problemu. Lidzia jest ze best !
Nadrzędny - Autor asia025 Dodany 2014-11-09 18:18
Boshe ty sie mojej mamie podlizujesz?  nie wiem za co ona cie lubi, chyba za to, ze mnie operd...za ortki w pisowni.:-(((((((( Nie lubie cie za to!!!!!!!!!!!
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2014-11-09 18:24
No cóż - sama jesteś sobie winna - nie ja to rozpocząłem.
Było mnie obrażać?

A - nie musisz mnie lubić, na szczęście nie musimy przebywać w tym samym pomieszczeniu więc problemu nie ma.

Kolejna rada - jeśli już chcesz kogoś zaatakować to dobrze jest mieć jakiegoś asa w rękawie bo inaczej trzeba się liczyć z tym, że ktoś wytknie ci twoje niedoskonałości - a to bywa bolesne. Jedni sobie z tym radzą inni nie.

Nie znam twojej mamy - ale pozdrowienia i dużo cierpliwości :-)
Nadrzędny - Autor asia025 Dodany 2014-11-09 18:29
sama przeczyta bo mnie kontroluje hehehehe:)))))))))
A jakiego ty masz asa w rekawie? hehehe:)))))))))moze jakies gluty hehehehe:)))))))))))
nie wyrażam siem prawda? :-))))))))))))))
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2014-11-09 18:34
Tak - mam gluty, bo ty masz na ich punkcie obsesję :D

Ja moge atakowac bez asów bo mnie nic nie rusza, ja się nie załamuję kiedy ktoś mi wytyka błędy czy obraża - mam silną psychikę. Powiem wręcz, że nawet lubię jak mnie ktoś obraża bo mogę wówczas w sposób usprawiedliwiony taką osobę zaatakować :-) Mogę puścić wodze fantazji i mu nawtykać.
Mogę wytknąć mu jego niedoskonałości i uderzyć w czuły punkt..
Nadrzędny - Autor asia025 Dodany 2014-11-10 19:43

> Powiem wręcz, że nawet lubię jak mnie ktoś obraża


Jesteś  glutojad hehehe:)))))))))))))
Nadrzędny Autor Gollum Dodany 2014-11-10 21:07
To juz słyszałem - wymyśl coś nowego, bardziej oryginalnego.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Dotarło (6936 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill