www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Ja w sprawie artysty i jego "dzieła" (7622 - wyświetleń)
- Autor ewita Dodany 2006-04-27 16:11
W informatorze proszono o opinię na temat "kaczki w moherze" - więc zostawiam swoją. Moim zdaniem to rzeczywiście był zaplanowany protest.
Protest przeciwko wykorzystywaniu niepełnosprawności do załatwiania spraw politycznych i... nie tylko, przeciw tendencyjnemu spojrzeniu na niepełnosprawność.
Myślę, że przyczyną stworzenia "dzieła", które znakomitej większości naszych rodaków kojarzy się jednoznacznie, była afera z panią K. Szczuką i jej wypowiedzią na temat niepełnosprawnej twórczyni "podwórek różańcowych", czy jakoś tam podobnie... Tam był krzyk o wyśmiewanie się z niepełnosprawnej, natchnionej dziewczyny - tu... niewidomy człowiek zasłużył na potępienie... Hmmm... To był żart. Tendencyjny, fakt:( W nienajlepszym guście - fakt! Ale zwrócił uwagę na dziwnie niejednoznaczne traktowanie prawa i ludzi. Przykre...
Nadrzędny Autor manio Dodany 2006-04-28 20:00
my nipepelnosprawni nie potrzebujemy specjalnego traktowania,ehhhhh nasze spoleczenstwo...
uzywaja nas w kampanii a otemm maja nas w xxxxx
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-09-12 12:21
Nie kojarzę wydarzenia . Ale p. Szczukę pamiętam, i to raczej bez sympatii
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2013-09-12 13:11 Zmieniony 2013-09-12 13:15
Panią Kazimierę pamiętam z programu telewizyjnego gdzie przekomarzała się z krytykami dobrej literatury . To były pierwsze programy telewizyjne, pani Kazimiery, w których została zauważo9na . A może się mylę . Faktem jes, że krytykując prezenterkę radia - o którym mowa - nie widziała jej ... Ma baba jęzor, pamiętam rozmowę z panem Czarneckim.... Usadziła chłopa nie dając mu wiele do powiedzenia . Mimo różnic poglądów chętnie, wraz z żoną wypilibyśmy kawkę zajadając dobre ciastko- nawet wuzetke ;-) - niż z niejednym politykiem  . Pozdrawiam :-) 
Nadrzędny Autor trolla Dodany 2013-09-12 21:35
a ja p. Kazimierę pamiętam tylko z programu "najsłabsze ogniwo"
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-09-13 12:00
Na zżeranie wuzetek się nie zgadzam. Wnoszę protest do WHO! ;-) W kuchni podam przepis na szybki tort, na który trzeba czekać 24h. Coś się nie zgadza? :-) No właśnie, ale jednak.....:-)
Nadrzędny Autor amalian Dodany 2013-09-13 12:44
Czas inaczej nam leci; Jednym za wolno a jednym za szybko: Godej, godej...Pociąg rusza a walizki na trzecim peronie, pieronie ;-), .Lecę do kuchni, bo jestem odpowiedzialny za farsz do.... Pozdrawiam :-).
Nadrzędny Autor WaldusNieKiepski Dodany 2014-03-04 18:58
No i co z tym tortem? zjedzony czy nadal w lodówce? ale lepiej wyjaśnij to w kuchni ;-)
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Ja w sprawie artysty i jego "dzieła" (7622 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill