www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / Prośba o wypełnienie ankiety do pracy licencjackiej (1933 - wyświetleń)
Autor kasienka9227 Dodany 2014-05-01 19:42
Witam!

Mam na imię Kasia i jestem studentką 3 roku fizjoterapii na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach. W tym roku piszę pracę licencjacką , którą mam nadzieję bronić w czerwcu bieżącego roku. Zwracam się do Państwa z uprzejmą prośbą o pomoc w napisaniu pracy, a mianowicie o wypełnienie ankiety na temat jakości życia osób po urazie rdzenia kręgowego.Zapewne nie raz byliście Państwo proszeni o pomoc przez studentów. Niestety liczba osób , które wypełniły ankietę jest zbyt niska do napisania pracy a czasu coraz mniej.Ośrodki rehabilitacyjne w większości utrudniają przeprowadzenie ankiety, ponieważ wymagają pozwoleń i innych dokumentów. Ostatnią deską ratunku są strony internetowe i Państwa dobra wola.Stąd też moja ogromna prośba o pomoc. Dane uzyskane z badania posłużą mi jedynie do celów badawczych. Ankieta jest oczywiście anonimowa. Bardzo proszę o udzielenie szczerych odpowiedzi. Za każdą wypełnioną ankietę serdecznie dziękuję, bardzo mi one pomogą. Poniżej podaję link do ankiety :
http://www.interankiety.pl/interankieta/bf2ef1d776952ad9b872d9d032c7dc55.xml
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / Prośba o wypełnienie ankiety do pracy licencjackiej (1933 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill